/ Hodinky / Pánské hodinky / Casio Classic

Casio Classic MTP-E303SG-9A

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Classic
Kód: 81306

Módní hodinky Casio z kolekce Classic. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 11 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 48 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila zlatá, ciferník zlatá a řemínek stříbrnozlatá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce Classic
Kategorie Módní
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 48 mm
Výška pouzdra 11 mm
Barva pouzdra Zlatá
Barva ciferníku Zlatá
Barva řemínku Stříbrnozlatá
Funkce Stopky , Datum , Chráněná korunka

Popis Casio Classic

Casio, to je zvučné jméno, je to značka, kterou zná nejspíš úplně každý. Tušíte ale, jaké byly starty tohoto slavného výrobce hodinek? Firma Casio má kořeny svého vzniku v Japonsku. Vznikla roku 1946 a zakladatelem byl pan Tadaoe Kashi. Úplně prvním produktem, jenž, jenž společnost Casio představila, byl nenápadný prsten, jenž měl sloužit jako držák cigaret. Tento výrobek umožnil nositeli držet cigaretu a současně mít volné ruce. Možná to bude znít překvapivě ale tento vynález se po druhé světové válce stal v Japonsku oblíbený a získal si velkou oblibu. Povzbuzeni prvním úspěchem, začali se vědci ve firmě Casio věnovat vývoji kalkulaček. Roku 1954 Casio představilo první model, tím vznikla první japonská elektromechanická kalkulačka. Roku 1957 pak Casio představila světu první přenosnou kalkulačku. A to by se asi dalo považovat za velký krok kupředu, jenž byl předzvěstí popularity značky Casio. V 80. letech potom značka Casio začala pronikat i na trh s hudebními nástroji. Elektrické klávesy Casio se nabízely po celém světě. Zároveň pak značka Casion začala práci na náramkových hodinkách, jež si zase získaly mezi lidmi velkou oblibu. Takto vznikly první hodinky řízené krystalem křemene, a to jak analogové, tak i digitální. Společnost Casio byla prvním výrobcem, jehož hodinky umožňovaly zobrazení času v různých časových zónách, výškoměru, atmosférického tlaku a teploty.

A jak je na tom značka Casio v současnosti? Stále jde o jedny z nejoblíbenějších hodinek. Nejoblíbenější modelovou řadou hodinek je kolekce s označením G-Shock. Jedná se o masivní hodinky, jenž si oblíbili hlavně lidé holdující sportu. Náramkové hodinky G-Shock jsou vodotěsné, vyráběné z odolných materiálů a mnohé modely jsou navíc nárazuvzdorné. Tyto hodinky mají pokročilé funkce, jako jsou solární napájení, řízení rádiovým signálem, barometr, výškoměr a nebo teploměr. Další oblíbenou kolekcí hodinek je kolekce Edifice, jenž se odvolává na motorsport a přidává do designu hodinek dnes velmi žádaný sportovní prvek. Tuto kolekci hodinek si zamilovali zejména sportovně ladění motoristé. Casio ale myslí i na mladší ročníky. Pro dětio je vytvořena oblíbená kolekce Baby-G, jež zvýrazňuje mladistvost a rozpustilost. Tato edice náramkových hodinek nabízí barevné hodinky nejrůznějších tvarů a provedení. I když tato řada hodinek cílí především na děti, jsou i tyto hodinky vysoce spolehlivé a jsou opět vysoce kvalitní. Milujete pobyt v přírodě? V tom případě, jelikož zejména pro vás je určena řada hodinek Protrek. Edice hodinek Protrek splňuje veškerá očekávání a představy i těch nejnáročnějších příznivců outdooru a maximálně jim usnadňuje pobyt venku. Casio vyrábí také kvalitní náramkové dámské hodinky. Příslušnicím něžného pohlaví je určena edice hodinek Casio Sheen, jenž úžasně podtrhuje jejich eleganci a ženskost. Dámské hodinky Casio edice Sheen se hodí jak do práce, tak pro denní nošení ale i na párty a společenské akce. Baví vás sport? Pro vás Casio připravilo řadu hodinek nesoucí výstižný název Sport. Kdykoliv se budete věnovat sportu, budete budete vždy přesně vědět kolik je hodin. Je toho ale víc, některé hodinky této edice jsou schopny hlídat tepovou frekvenci a mohou stopovat sportovní aktivity. Naproti tomu řada hodinek Casio Collection nabízí mnoho nejrůznějších stylů náramkových hodinek pro nejrůznější okamžiky a to od těch každodenních až po ty speciální. Najdete tady náramkové hodinky hodící se pro každodenní nošení ale i náramkové hodinky, které si přímo říkají o to, aby dostaly něco jiného - například zvláštní událost. Jestliže náležíte mezi ty, kteří by rádi měli stále přehled o čase|přesném čase] je tu pro kolekce hodinek Wave Ceptor, které jsou ovládány rádiovým signálem, vždycky tak budete znát naprosto přesný čas a všude budete chodit na čas. Náramkové hodinky Casio MTP-E303SG-9A potěší každého milovníka poctivých hodinek.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio MTP-E303SG-9A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty