Casio Classic MTP-E302G-9A

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Classic
Kód: 81298

Módní hodinky Casio z kolekce Classic. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a čtvercové hodinky. Uvnitř odolného, 8 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 36 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila zlatá, ciferník perleťová a řemínek zlatá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 3 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce Classic
Kategorie Módní
Vodotěsnost 3 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Čtvercové
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Délka pouzdra 43 mm
Průměr/Šířka pouzdra 36 mm
Výška pouzdra 8 mm
Šířka řemínku 20 mm
Délka řemínku 220 mm
Barva pouzdra Zlatá
Barva ciferníku Perleťová
Barva řemínku Zlatá
Funkce Stopky , Datum

Popis Casio Classic

Casio, to je slavné jméno, to je značka, kterou zná jistě každý. Víte ale, jaké byly začátky tohoto světoznámého výrobce hodinek? Korporát Casio má místo vzniku v Japonsku. Slavnostně založena byla v roce 1946 a zakladatelem byl pan Tadaoe Kashi. Úplně prvním výrobkem, který značka Caso představila veřejnosti, byl prsten, jenž byl vytvořen jako cigaretový držák. Tento produkt měl umožnit majiteli držet cigaretu a zároveň mít volné ruce. Možná to bude znít překvapivě ale tento vynález se po 2. sv. válce stal v Japonsku rychle populární a získal si mezi lidmi velkou oblibu. Nabuzeni úspěchem, začali se technici ve společnosti Casio věnovat vývoji kalkulaček. Roku 1954 byl dokončen první model, tím vznikla první pravá japonská elektromechanická kalkulačka. V roce 1957 následně společnost Casio ukázala světu první přenosnou kalkulačku. Tohle by se zřejmě dalo brát za velký krok kupředu, který byl předvojem popularity této značky. V 80. letech následně společnost Casio začala pronikat také na trh s hudebními nástroji. Klávesy Casio se nabízely po celém světě. Současně potom značka Casion začala práci na náramkových hodinkách, které si zase získaly oblibu. Tehdy také vznikly první náramkové hodinky ovládané krystalem křemene, a to jak digitální, tak i analogové. Společnost Casio byla prvním výrobcem, jehož náramkové hodinky umožňovaly zobrazení času v různých časových zónách, atmosférického tlaku, výškoměru a teploty.

Jak si stojí společnost Casio v současnosti? Stále jde o jednu z nejoblíbenějších značek hodinek. Nejoblíbenější kolekcí náramkových hodinek Casio je kolekce G-Shock. Jde se o hodinky s velkým ciferníkem, jenž si oblíbili především lidé holdující sportu. Náramkové hodinky G-Shock jsou vodotěsné, vyráběné z odolných materiálů a mnohé modely těchto hodinek jsou navíc nárazuvzdorné. Tyto náramkové hodinky mají vyspělé funkce, jakými je solární napájení, řízení rádiovým signálem, barometr, výškoměr a nebo teploměr. Další oblíbenou kolekcí hodinek je řada Edifice, jenž se odkazuje na motorsport a přidává do designu těchto hodinek dnes velmi oblíbený sportovní prvek. Tuto řadu náramkových hodinek si zamilovali především sportovně ladění motoristé. Značka Casio ale myslí i na mladší ročníky. Pro dětio je vytvořena úžasná řada Baby-G, jež zvýrazňuje mladistvost a hravost. Tato edice náramkových hodinek nabízí barevné hodinky různých tvarů a stylů provedení. I když tato kolekce Casio hodinek cílí zejména na děti, jsou i tyto hodinky velmi spolehlivé a přesné. Milujete pobyt v přírodě? V tom případě, jelikož především pro vás je určena edice hodinek Protrek. Kolekce hodinek Protrek splňuje všechna očekávání a představy i těch nejnáročnějších příznivců outdooru a všemožně jim zpříjemňuje pobyt venku. Firma Casio nabízí také kvalitní náramkové dámské hodinky. Příslušnicím něžného pohlaví je určena řada hodinek Casio Sheen, která dokonale podtrhuje jejich eleganci a ženskost. Dámské hodinky Casio edice Sheen se hodí jak do práce, tak pro každodenní nošení ale i na párty a společenské akce. Baví vás sport? Pro milovníky sportu Casio připravilo kolekci náramkových hodinek nesoucí označení Sport. Kdykoliv se budete věnovat sportu, budete budete vždy přesně vědět kolik je hodin. Je toho však mnohem víc, mnohé hodinky této edice jsou schopny hlídat tepovou frekvenci a mohou stopovat vaše sportovní aktivity. Naproti tomu kolekce hodinek Collection nabízí mnoho nejrůznějších stylů náramkových hodinek pro různé příležitosti a to od těch každodenních až po ty speciální. K nalezení jsou tady náramkové hodinky vhodné pro každodenní nošení ale i náramkové hodinky, které si říkají o to, abyste jim dali něco speciálního - například speciální událost. Pakliže náležíte mezi ty, kdo by rádi měli neustále přehled o čase|přesném čase] je tady pro Vás kategorie hodinek Wave Ceptor, jenž jsou ovládány rádiovým signálem, vždy tak budete vědět naprosto přesný čas a díky tomu nepřijdete už nikdy pozdě do práce. Náramkové hodinky Casio MTP-E302G-9AVDF potěší každého milovníka kvalitních náramkových hodinek.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio MTP-E302G-9A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší