/ Hodinky / Pánské hodinky / Casio Classic

Casio Classic MTP-E301D-7B2

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Classic
Kód: 84591

Klasické hodinky Casio z kolekce Classic. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 9 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 46 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník stříbrná a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce Classic
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 46 mm
Výška pouzdra 9 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Stříbrná
Barva řemínku Stříbrná
Funkce Datum

Popis Casio Classic

Casio, to je slavná firma, to je značka, jež zná jistě úplně každý. Víte ale, jaké byly starty tohoto slavného výrobce hodinek? Firma Casio má místo narození v Japonsku. Slavnostně založena byla roku 1946 panem Tadaoem Kashiem. Úplně prvním produktem, jenž, který Casio představila, byl nenápadný prsten, jenž sloužil jako držák cigaret. Tento vynález měl umožnit nositeli cigaretu držet a současně mít volné ruce. Nejspíše to zní neuvěřitelně ale tento vynález se po 2. sv. válce stal v Japonsku oblíbený a získal si velkou oblibu. Nabuzeni úspěchem, začali se vědci ve společnosti Casio věnovat vývoji kalkulačky. Roku 1954 dokončili první model, tím vznikla první pravá elektromechanická kalkulačka. V roce 1957 potom Casio ukázala celému světu první přenosnou kalkulačku. Tohle by se zřejmě dalo brát za velký krok kupředu, jenž byl předvojem slávy společnosti Casio. V osmdesátých letech následně značka Casio začala pronikat i na trh s hudebními nástroji. Klávesy Casio se nabízely po celém světě. Současně potom značka Casion začala pracovat na náramkových hodinkách, které si zase získaly oblibu. Takto vznikly první hodinky řízené krystalkem křemene, a to jak digitální, tak i analogové. Casio byla prvním výrobcem, jehož náramkové hodinky umožňovaly zobrazení času v různých časových zónách, výškoměru, atmosférického tlaku a teploty.

A jak je na tom značka Casio v současnosti? Stále jde o jedny z nejoblíbenějších hodinek. Nejprodávanější řadou Casio hodinek je kolekce s označením G-Shock. Jedná se o masivní hodinky, jenž si oblíbili hlavně lidé milující sport v jakékoliv podobě. Hodinky G-Shock jsou vodotěsné, vyráběné z kvalitních materiálů a některé modely jsou navíc i nárazuvzdorné. Tyto náramkové hodinky mají vyspělé funkce, jakými jsou solární napájení, řízení rádiovým signálem, barometr, výškoměr a nebo teploměr. Další oblíbenou řadou hodinek je kolekce Edifice, která se odvolává na motorsport a přidává do designu hodinek dnes tolik oblíbený sportovní element. Tuto kolekci hodinek si oblíbili hlavně sportovně ladění motoristé. Casio ale myslí i na mladší ročníky. Dětem je k dispozici oblíbená řada Baby-G, která podtrhuje mladistvost a rozpustilost. Tato edice náramkových hodinek nabízí barevné hodinky různých tvarů a provedení. I když tato edice Casio hodinek cílí hlavně na děti, jsou i tyto hodinky velmi spolehlivé a jsou opět vysoce kvalitní. Milujete pobyt v přírodě? V tom případě, jelikož právě pro vás je určena edice hodinek Casio Protrek. Kolekce Protrek splňuje všechna očekávání a představy i těch nejnáročnějších příznivců outdooru a všemožně jim ulehčuje pobyt v přírodě. Značka Casio nabízí také kvalitní náramkové dámské hodinky. Příslušnicím něžného pohlaví je určena edice Casio Sheen, jenž úžasně zvýrazňuje jejich eleganci a ženskost. Dámské hodinky Casio řady Sheen se hodí jak do práce, tak pro každodenní nošení ale i na párty a nejrůznější společenské akce. Baví vás sport? Pro vás Casio představilo řadu hodinek nesoucí příznačný název Sport. Kdykoliv budete sportovat, budete mít vždy přehled o čase. Je toho však mnohem víc, některé hodinky této řady jsou schopny hlídat tepovou frekvenci a stopují vaše sportovní aktivity. Oproti tomu řada náramkových hodinek Casio Collection nabízí velké množství nejrůznějších stylů náramkových hodinek pro různé okamžiky a to od těch každodenních až po ty neopakovatelné. Najdete tu náramkové hodinky hodící se pro běžné nošení ale i hodinky, které si říkají o to, abyste jim nabídli něco jiného - například zvláštní událost. Pokud náležíte mezi ty, kteří by rádi měli stále přehled o čase|přesném čase] je tu pro řada Wave Ceptor, jež jsou řízeny rádiovým signálem, vždycky tak budete vědět naprosto přesný čas a díky tomu nikam nepřijdete pozdě. Náramkové hodinky Casio MTP-E301D-7B2 potěší každého milovníka poctivých hodinek.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio MTP-E301D-7B2


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty