/ Hodinky / Pánské hodinky / Casio Classic

Casio Classic MTP-E131LY-7A

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Classic
Kód: 91171

Klasické hodinky Casio z kolekce Classic. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 10 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 41 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník bílá a řemínek hnědá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí kůže. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce Classic
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Kůže
Průměr/Šířka pouzdra 41 mm
Výška pouzdra 10 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Bílá
Barva řemínku Hnědá
Funkce Ukazatel data , Ukazatel dne v týdnu

Popis Casio Classic

Casio hodinky zná určitě téměř každý. Je to pojem, jenž se stal symbolem vysoké kvality. Jaká je ale minulost firmy Casio a jak vznikly první hodinky Casio? Casio je hlavně známá pro svoje velice odolné hodinky tolik oblíbené edice G-Shock. G-Shock si oblíbili nejen profi sportovci ovšem také běžní milovníci sportovních aktivit. Ćím to je způsobené? Jak už jsme psali, G-Shock jsou nesmírně odolné. Současně s tím jsou ale moderní a působí luxusně. Působí moderně a neotřele. Dokonce si tuto edici oblíbili vojáci a záchranáři nejenom v Česku ale i ve světě. Další velmi oblíbenou edicí náramkových hodinek je kolekce Casio Edifice, která se odvolává na motorsport a přidává do designu těchto hodinek dnes tak moc žádaný sportovní element. Kolekce Edifice působí díky nerez kovu neskutečně luxusně a moderně. Mladším milovníkům Casio je pak určena edice hodinek Casio. Edice Baby-G je zosobněním mladistvosti a rozpustilosti. Z této edice je přímo cítit radost ze života a lehkovážnost mládí. Milujete výlety do přírody a toulání po lese? Vyhledáváte outdoorové aktivity? Pak je přímo vám určena řada hodinek Protrek. Tato řada je určena všem milovníkům outdooru a náročných outdoorových aktivit. Nyní to zřejmě vypadá tak, že Casio myslí nejvíc na sportovce a na mužskou část populace. Ovšem Casio má co dát i dívkám a ženám. Například taková řada Sheen příjemně zvýrazňuje ženskou něžnost a ženskou eleganci. Ženy si přijdou také na své. Edice Sheen jim skýtá elegantní, propracované ale zároveň moderní hodinky. I hodinky z této edice se vyznačují maximální přesností a velkou kvalitou. Teď ale zase zpět ke sportu. správní sportovci jistojistě ocení oblíbenou edici hodinek Sport, která je určena všem lidem s aktivním přístupem k životu. Řada hodinek Sport se stane parťákem na tréninku, bude partnerem na cestě k cíli. V poslední době je taktéž velmi oblíbená řada náramkových hodinek Collection, jnež skýtá velké množství velmi mnoho různých variet a druhů hodinek pro různé příležitosti. Casio přišlo na trh s další dost zajímavou edicí náramkových hodinek. Bylo vyslyšeno přání manažerů, majitelů firem a zkrátka všech těch, kterým šlo o to, aby měli pořád co maximálně přesný přehled o čase. Ona edice nese název Wave Ceptor. Nestane se, že byste přišli na jednání pozdě a nebo že by vám ujel třeba autobus. Ať už sháníte klasické pánské hodinky nebo něžné hodinky, společnost Casio vám může nabídnout skvělé hodinky. Jako na hodinky Casio, tak i hodinky Casio MTP-E131LY-7A vynikají velkou přesností a kvalitou použitého materiálu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio MTP-E131LY-7A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty