/ Hodinky / Pánské hodinky / Casio Classic

Casio Classic MTP-E131LY-1A

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Classic
Kód: 91170

Klasické hodinky Casio z kolekce Classic. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 10 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 41 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník černá a řemínek černá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí kůže. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

  • není skladem

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce Classic
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Kůže
Průměr/Šířka pouzdra 41 mm
Výška pouzdra 10 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Černá
Barva řemínku Černá
Funkce Ukazatel data , Ukazatel dne v týdnu

Popis Casio Classic

Hodinky Casio zná jistě každý. Je to pojem, jež se stal symbolem spolehlivosti. Jaká je ale minulost společnosti Casio a jak vznikly první Casio náramkové hodinky? Casio je hlavně známá pro své neuvěřitelně odolné náramkové hodinky tolik oblíbené řady G-Shock. G-Shock si zamiovali nejenom sportovci ale také běžní milovníci sportu. Ćím je tato velká obliba způsobena? Jak jsme již psali výše, hodinky G-Shock jsou velmi odolné. Zároveň s tím jsou však propracované i po stránce designu. Působí moderně a neotřele. Dokonce si tuhle řadu oblíbili záchranáři a vojáci nejenom u nás ale taky v cizině. Další oblíbenou edicí náramkových hodinek je řada Casio Edifice, která odkazuje na motorsport a přidává do vzhledu hodinek dnes tolik žádaný sportovní element. Kolekce Edifice působí díky použité nerezové oceli nesmírně moderně. Mladším milovníkům hodinek značky Casio je potom určena řada hodinek Casio. Baby-G je synonymem mladistvé lehkovážnosti. Z téhle kolekce hodinek přímo tryská radost ze života a lehkovážnost mládí. Milujete výlěty a toulání po naší krajině? Vyhledáváte outdoorové aktivity? Pak je konkrétně vám určena kolekce Protrek. Tahle řada je určena všem milovníkům přírody a náročných venkovních aktivit. Možná to teď vypadá tak, že značka Casio myslí zejména na fandy sportu a na pány. Nenechte se zmýlit, Casio má co nabídnout i ženám a dívkám. Kupříkladu edice Casio Sheen podtrhuje nežnost ženy a ženskou eleganci. Ženy si přijdou taky na svoje. Řada Casio Sheen jim nabízí elegantní, propracované ale zároveň moderní dámské náramkové hodinky. I dámské hodinky se vyznačují maximální možnou přesností a velkou kvalitou. Ale zpátky ke sportu. Všichni sportovci bezesporu ocení oblíbenou edici hodinek Sport, která je určená lidem s aktivním stylem života. Edice Casio Sport se stane parťákem na vašem tréninku, bude partnerem cestou do cíle. V poslední době je taky velice oblíbená kolekce stylových hodinek Casio Collection, která skýtá velké množství velmi mnoho různých stylů a druhů hodinek pro různé příležitosti. Společnost Casio přišla na trh s ještě jednou dost zajímavou kolekcí hodinek. Byly vyslyšeny touhy manažerů, ředitelů firem a firmiček a zkrátka všech těch, kterým šlo o to, aby měli vždycky co nejpřesnější přehled o čase. Edice nese jméno Casio Wave Ceptor. Nehrozí, že byste přišli na jednání pozdě a nebo že by vám ujel třeba autobus. Ať už sháníte módní pánské hodinky nebo něžné hodinky, značka Casio vám může nabídnout skvělé hodinky. Tak jako na všechny Casio hodinky, tak i náramkové hodinky Casio MTP-E131LY-1A vynikají překvapivou přesností a vysokou kvalitou materiálu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio MTP-E131LY-1A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty