/ Hodinky / Pánské hodinky / Casio Classic

Casio Classic MTP-E130D-1A2

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Classic
Kód: 91163

Klasické hodinky Casio z kolekce Classic. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 13 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 47 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník černá a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

  • není skladem

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce Classic
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 47 mm
Výška pouzdra 13 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Černá
Barva řemínku Stříbrná
Funkce Ukazatel data

Popis Casio Classic

Firmu Casio zná bezesporu každý. Je to zvučný pojem, jenž se stal symbolem spolehlivosti. Jaká je však historie firmy Casio a jak vznikly první Casio hodinky? Casio je především známá pro své neuvěřitelně odolné hodinky tolik oblíbené řady G-Shock. G-Shock si oblíbili nejen známí sportovci ale také normální vyznavači sportovních aktivit. Ćím to je způsobené? Jak jsme již psali, hodinky G-Shock jsou neskutečně odolné. Souběžně s tím jsou však velmi elegantní. Tato řada působí neotřele a moderně. Dokonce si tyto hodinky oblíbili složky vojenských a záchranných sborů nejenom v ČR ale taky ve světě. Další oblíbenou edicí hodinek je edice Casio Edifice, jenž odkazuje na motorsport a přináší do designu hodinek dnes velmi žádaný sportovní element. Edice Edifice působí díky nerez oceli neuvěřitelně moderně a elegantně. Pro mladší milovníky náramkových hodinek je potom určena řada Casio Baby-G. Kolekce Baby-G je synonymem radosti z mládí. Z této edice hodinek přímo tryská radost ze života a lehkovážnost mládí. Milujete výlěty a toulání po lese? Hledáte outdoorové aktivity? Pak je přímo vám určena kolekce hodinek Protrek. Tahle edice je vyrobena všem obdivovatelům outdooru a náročných venkovních aktivit. Zřejmě to teď vypadá tak, že firma Casio myslí jen na milovníky sportu a na mužskou část populace. Nenechte se zmýlit, Casio má co dát i ženám a dívkám. Kupříkladu kolekce Sheen doslova podtrhuje ženskou něžnost a eleganci. Ženy si tak přijdou také na své a najodu u Casia krásné dámské hodinky. Řada Casio Sheen jim skýtá něžné, vkusné ale zároveň moderní hodinky. I dámské hodinky jsou charakteristické vysokou přesností a velkou kvalitou. Teď ale zase zpět ke sportu. Všicni milovníci sportovních aktivit určitě ocení oblíbenou kolekci Casio Sport, která je určena lidem s aktivním stylem života. Řada Casio Sport se stane partnerem na tréninku, stane se vaším partnerem cestou do cíle. V posledních letech je taktéž hodně oblíbená kolekce náramkových hodinek Collection, která nabízí dost různých stylů a typů hodinek pro nejrůznější příležitosti. Společnost Casio přišla na trh s další hodně zajímavou edicí hodinek. Byla vyslyšena přání manažerů, ředitelů firem a zkrátka všech těch, kterým šlo o to, aby měli stále co maximálně přesný přehled o čase. Ona řada nese název Casio Wave Ceptor. Nestane se, že byste přišli na domluvenou schůzku pozdě a nebo že by vám ujela třeba tramvaj. Ať už sháníte luxusní náramkové hodinky nebo módní náramkové hodinky, firma Casio vám může nabídnout skvělé hodinky. Jako na Casio hodinky, tak i náramkové hodinky Casio MTP-E130D-1A2 vynikají velkou přesností a kvalitou materiálu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio MTP-E130D-1A2


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty