/ Hodinky / Pánské hodinky / Casio Classic

Casio Classic MTP-E116L-1A

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Classic
Kód: 85045

Módní hodinky Casio z kolekce Classic. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 10 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 40 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník černá a řemínek černá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí kůže. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce Classic
Kategorie Módní
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Kůže
Průměr/Šířka pouzdra 40 mm
Výška pouzdra 10 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Černá
Barva řemínku Černá
Funkce Datum

Popis Casio Classic

Casio, to je zvučné jméno, je to značka, jež zná zřejmě každý. Slyšeli jste ale o tom, jaké byly počátky tohoto hodinářského giganta? Korporace Casio byla založena v samotném Japonsku. Vznikla v roce 1946 a zakladatelem byl pan Tadaoe Kashi. Úplně prvním produktem, jenž, který firma Casio uvedla, byl prsten, který sloužil jako držák cigaret. Prsten měl umožnit majiteli cigaretu držet a přitom mít volné ruce. Nejspíše to bude znít překvapivě ale tento patent se po 2. sv. válce stal v Japonsku velmi oblíbený a získal si mezi lidmi popularitu. Povzbuzeni tímto úspěchem, začali se vývojáři ve firmě Casio věnovat vývoji kalkulaček. Roku 1954 spatřil světlo světa první model, tím byla vytvořena první pravá kalkulačka. V roce 1957 potom společnost Casio představila světu první přenosnou kalkulačku. Tohle by se nejspíš dalo brát za jakýsi velký krok kupředu, který byl předzvěstí slávy značky Casio. V 80. letech následně Casio začala pronikat i na trh s hudebními nástroji. Elektrické klávesy Casio se nabízely po celém světě. Současně pak firma Casio začala práci na náramkových hodinkách, jež si zase získaly mezi lidmi oblibu. Tehdy také vznikly první náramkové hodinky řízené krystalkem křemene, a to jak digitální, tak i analogové. Značka Casio byla prvním výrobcem, jehož náramkové hodinky umožňovaly zobrazení času v různých časových zónách, atmosférického tlaku, výškoměru a teploty.

Jak si stojí Casio v současnosti? Stále jde o jednu z nejoblíbenějších značek hodinek. Nejprodávanější řadou hodinek je řada G-Shock. Jde se o hodinky s velkým ciferníkem, které si oblíbili především lidé vyznávající sport. Náramkové hodinky G-Shock jsou vodotěsné, vyráběné z kvalitních materiálů a některé modely jsou také nárazuvzdorné. Tyto hodinky mají pokročilé funkce, jakými je solární napájení, ovládání rádiovým signálem, barometr, výškoměr a nebo teploměr. Další oblíbenou řadou Casio hodinek je řada Edifice, jenž se odkazuje na motorsport a přidává do designu těchto hodinek dnes tolik oblíbený sportovní prvek. Tuto řadu náramkových hodinek si oblíbili sportovně ladění motoristé. Firma Casio ale myslí i na mladší ročníky. Pro děti je tu oblíbená řada Baby-G, která podtrhuje mladistvost a rozpustilost. Tato edice náramkových hodinek nabízí barevné hodinky nejrůznějších tvarů a provedení. I když tato edice hodinek cílí především na ty nejmenší, jsou i tyto hodinky velmi spolehlivé a kvalitní. Milujete výlety a outdoorové aktivity? V tom případě, protože právě vám je určena řada hodinek Protrek. Edice Protrek splňuje všechna očekávání a představy i těch nejnáročnějších příznivců outdooru a maximálně jim ulehčuje pobyt venku. Firma Casio vyrábí také kvalitní dámské hodinky. Příslušnicím něžného pohlaví je určena kolekce hodinek Casio Sheen, která úžasně zvýrazňuje jejich ženskost a eleganci. Dámské hodinky Casio kolekce Sheen se hodí jak do práce, tak pro každodenní nošení ale i na párty a nejrůznější společenské akce. Milujete sport? Pro ty, kdo sportem žijí Casio připravilo kolekci náramkových hodinek nesoucí označení Sport. Kdykoliv se budete věnovat sportu, budete budete vždy přesně vědět kolik je hodin. Je toho ale víc, některé hodinky této kolekce jsou schopny hlídat tepovou frekvenci a stopují vaše sportovní aktivity. Naproti tomu edice náramkových hodinek Collection nabízí velké množství nejrůznějších stylů náramkových hodinek pro různé příležitosti a to od těch běžných až po ty neopakovatelné. K nalezení jsou tady hodinky hodící se pro běžné nošení ale i hodinky, které si říkají o to, abyste jim dali něco speciálního - např. schůzku s opravdu významným klientem. Pokud náležíte mezi ty, kteří chtějí mít stále přehled o čase|přesném čase] je tady pro Vás kolekce Wave Ceptor, jenž jsou ovládány rádiovým signálem, vždy tak budete vědět přesný čas a nikdy nepřijdete pozde na schůzku. Náramkové hodinky Casio MTP-E116L-1A potěší každého milovníka krásných náramkových hodinek.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio MTP-E116L-1A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty