/ Hodinky / Pánské hodinky / Casio Classic

Casio Classic MTP-1380D-7A

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Classic
Kód: 84574

Klasické hodinky Casio z kolekce Classic. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 9 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 42 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník bílá a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

  • není skladem

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce Classic
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 42 mm
Výška pouzdra 9 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Bílá
Barva řemínku Stříbrná
Funkce Datum

Popis Casio Classic

Casio, to je slavné jméno, je to značka, kterou zná určitě každý. Slyšeli jste ale o tom, jaké byly počátky této legendy mezi výrobci hodinek? Firma Casio byla založena v království technikého pokroku, v úžasném Japonsku. Slavnostně založena byla v roce 1946 a zakladatelem byl pan Tadaoe Kashi. Úplně prvním produktem, který, jenž firma Casio představila veřejnosti, byl prsten, jenž byl navržen jako cigaretový držák. Tento produkt umožnil majiteli cigaretu držet a současně mít volné ruce. Možná to bude znít překvapivě ale tento vynález se po druhé světové válce stal v Japonsku rychle populární a získal si velkou oblibu. Nabuzeni tímto úspěchem, začali se technici ve společnosti Casio věnovat vývoji kalkulačky. Roku 1954 spatřil světlo světa první model, tím vznikla první kalkulačka. V roce 1957 následně Casio představila světu první přenosnou kalkulačku. A to by se asi dalo považovat za velký krok kupředu, jenž byl předzvěstí popularity společnosti Casio. V osmdesátých letech následně Casio začala pronikat také na trh s hudebními nástroji. Elektrické klávesy Casio se nabízely po celém světě. Současně pak firma Casio začala práci na náramkových hodinkách, jež si opět získaly oblibu. Tehdy také vznikly první hodinky řízené krystalkem křemenu, a to jak analogové, tak i digitální. Casio byla prvním výrobcem, jehož hodinky umožňovaly zobrazení času v různých časových zónách, výškoměru, atmosférického tlaku a teploty.

Jak je na tom společnost Casio v současnosti? Stále se jedná o velmi oblíbenou značku hodinek. Nejprodávanější řadou Casio hodinek je kolekce G-Shock. Jde se o masivní hodinky, jenž si oblíbili převážně lidé vyznávající aktivní styl života. Hodinky G-Shock jsou vodotěsné, vyráběné z kvalitních materiálů a mnohé modely jsou také nárazuvzdorné. Tyto náramkové hodinky mají vyspělé funkce, jakými jsou solární napájení, řízení rádiovým signálem, barometr, výškoměr a nebo teploměr. Další oblíbenou řadou Casio hodinek je řada Edifice, která se odvolává na motorsport a vnáší do designu hodinek dnes tolik žádaný sportovní element. Tuto řadu hodinek si oblíbili především sportovně ladění motoristé. Casio ale myslí i na mladší ročníky. Pro dětio je vytvořena úžasná řada hodinek Baby-G, jež zvýrazňuje mladistvost a rozpustilost. Tato kolekce náramkových hodinek nabízí barevné hodinky různých tvarů a provedení. I když tato edice Casio hodinek cílí zejména na děti, jsou i tyto hodinky vysoce spolehlivé a přesné. Milujete pobyt v přírodě? V tom případě, protože zejména pro vás je určena kolekce Casio hodinek Protrek. Řada hodinek Protrek splňuje veškerá očekávání a představy i těch nejnáročnějších příznivců outdooru a maximálně jim ulehčuje pobyt venku. Značka Casio vyrábí také kvalitní náramkové dámské hodinky. Příslušnicím něžného pohlaví je určena řada Casio Sheen, která dokonale zvýrazňuje jejich ženskost a eleganci. Dámské hodinky Casio edice Sheen se hodí jak do práce, tak pro denní nošení ale i na párty a nejrůznější společenské akce. Baví vás sport? Pro vás Casio představilo edici hodinek nesoucí příznačný název Sport. Kdykoliv budete sportovat, budete budete vždy přesně vědět kolik je hodin. Je toho však mnohem víc, některé náramkové hodinky této edice hlídají tepovou frekvenci a mohou stopovat sportovní aktivity. Naproti tomu edice hodinek Collection nabízí velké množství různých stylů náramkových hodinek pro nejrůznější okamžiky a to od těch běžných až po ty neopakovatelné. Naleznete tady náramkové hodinky hodící se pro každodenní nošení ale i hodinky, které si přímo říkají o to, abyste jim nabídli něco jiného - např. významnou událost. Jestliže náležíte mezi ty, kdo by rádi měli stále přehled o čase|přesném čase] je zde pro řada Wave Ceptor, které jsou ovládány rádiovým signálem, vždy tak budete znát naprosto přesný čas a nikdy nepřijdete pozde na schůzku. Hodinky Casio MTP-1380D-7A potěší každého milovníka krásných hodinek.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio MTP-1380D-7A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty