/ Hodinky / Pánské hodinky / Casio Classic

Casio Classic MTP-1376RL-1B

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Classic
Kód: 81469

Klasické hodinky Casio z kolekce Classic. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 10 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 42 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila hnědá, ciferník černá a řemínek černá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí kůže. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 10 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce Classic
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 10 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Kůže
Průměr/Šířka pouzdra 42 mm
Výška pouzdra 10 mm
Barva pouzdra Hnědá
Barva ciferníku Černá
Barva řemínku Černá
Funkce Datum

Popis Casio Classic

Casio, to je známý pojem, to je značka, kterou zná nejspíš každý. Znáte ale počátky této legendy mezi výrobci hodinek? Firma Casio vznikla v Japonsku. Slavnostně založena byla roku 1946 a zakladatelem byl pan Tadaoe Kashi. Prvotinou, kterou, který firma Casio představila, byl prsten, jenž sloužil jako držák cigaret. Tento prsten umožnil nositeli cigaretu držet a zároveň mít volné ruce. Možná to bude znít neuvěřitelně ale tento vynález se po 2. světové válce stal v Japonsku rychle populární a získal si mezi lidmi velkou popularitu. Povzbuzeni tímto úspěchem, začali se technici ve společnosti Casio věnovat vývoji kalkulačky. Roku 1954 představili první model, čímž byla vytvořena první japonská elektromechanická kalkulačka. Roku 1957 následně firma Casio představila celému světu první přenosnou kalkulačku. Tohle by se asi dalo brát za jakýsi velký krok kupředu, který byl předzvěstí slávy značky Casio. V osmdesátých letech potom Casio začala pronikat také na trh s hudebními nástroji. Elektrické klávesy Casio se nabízely po celém světě. Zároveň pak firma Casio započala práci na náramkových hodinkách, které si zase získaly mezi lidmi oblibu. Tehdy také vznikly první hodinky ovládané krystalem křemenu, a to jak digitální, tak i analogové. Společnost Casio byla prvním výrobcem, jehož náramkové hodinky umožňovaly zobrazení času v různých časových zónách, teploty, atmosférického tlaku a výškoměru.

Jak je na tom Casio dnes? Pořád se jedná o jedny z nejoblíbenějších hodinek. Nejprodávanější kolekcí hodinek Casio je kolekce s označením G-Shock. Jde se o masivní hodinky, jenž si oblíbili především lidé milující sport. Hodinky G-Shock jsou vodotěsné, vyráběné z kvalitních materiálů a mnohé modely jsou navíc i nárazuvzdorné. Tyto hodinky mají pokročilé funkce, jako jsou solární napájení, ovládání rádiovým signálem, barometr, výškoměr a nebo teploměr. Další oblíbenou řadou náramkových hodinek Casio je kolekce Edifice, která se odvolává na motorsport a přidává do designu těchto hodinek dnes tolik oblíbený sportovní element. Tuto edici hodinek si oblíbili hlavně sportovně ladění motoristé. Značka Casio ale myslí i na mladší ročníky. Pro dětio je vytvořena úžasná kolekce hodinek Baby-G, jež zvýrazňuje mladistvost a hravost. Tato edice hodinek nabízí barevné hodinky různých tvarů a provedení. I když tato kolekce Casio hodinek cílí zejména na ty nejmenší, jsou i tyto náramkové hodinky velmi spolehlivé a kvalitní. Milujete pobyt v přírodě? Pak, jelikož především pro vás je určena edice Casio hodinek Protrek. Kolekce hodinek Protrek splňuje všechna očekávání a představy i těch nejnáročnějších příznivců outdooru a maximálně jim ulehčuje pobyt venku. Casio vyrábí i kvalitní dámské hodinky. Příslušnicím něžného pohlaví je určena edice hodinek Casio Sheen, jenž úžasně zvýrazňuje jejich ženskost a eleganci. Dámské hodinky Casio kolekce Sheen se hodí jak do práce, tak pro každodenní nošení ale i na párty a nejrůznější společenské akce. Milujete sport? Pro milovníky sportu Casio představilo edici hodinek nesoucí označení Sport. Kdykoliv se tak budete věnovat svému oblíbenému sportu, budete mít přesný přehled o čase. A co víc, mnohé hodinky této edice jsou schopny hlídat tepovou frekvenci a mohou stopovat vaše sportovní aktivity. Naproti tomu řada hodinek Collection nabízí mnoho nejrůznějších stylů hodinek pro různé okamžiky a to od těch každodenních až po ty neopakovatelné. Najdete zde hodinky vhodné pro každodenní nošení ale i náramkové hodinky, jenž si přímo samy říkají o to, aby dostaly něco navíc - např. schůzku s váženým hostem. Jestliže náležíte mezi ty, kteří chtějí mít neustále přehled o čase|přesném čase] je tu pro řada Wave Ceptor, které jsou řízeny rádiovým signálem, vždy tak budete znát naprosto přesný čas a všude budete chodit na čas. Náramkové hodinky Casio MTP-1376RL-1BVDF potěší každého milovníka poctivých náramkových hodinek.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio MTP-1376RL-1B


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty