/ Hodinky / Pánské hodinky / Casio Classic

Casio Classic MTP-1374D-2A

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Classic
Kód: 84973

Klasické hodinky Casio z kolekce Classic. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 10 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 44 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník černá a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

  • není skladem

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce Classic
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 44 mm
Výška pouzdra 10 mm
Šířka řemínku 22 mm
Délka řemínku 225 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Černá
Barva řemínku Stříbrná
Funkce Ukazatel data , Zobrazení 24 hod. času , Ukazatel dne v týdnu

Popis Casio Classic

Casio, to je legenda, je to značka, kterou zná nejspíš každý. Víte ale, jaké byly začátky této slavné hodinářské rodiny? Společnost Casio má své kořeny v Japonsku. Vznikla v dubnu roku 1946 panem Tadaoem Kashiem. Úplně prvním produktem, který, který společnost Casio představila, byl prsten, jenž sloužil jako držák cigaret. Prsten umožnil majiteli cigaretu držet a zároveň mít volné ruce. Možná to zní neuvěřitelně ale tento vynález se po 2. světové válce stal v Japonsku velmi oblíbený a získal si mezi lidmi velkou popularitu. Povzbuzeni prvním úspěchem, začali se technici ve firmě Casio věnovat vývoji kalkulaček. Roku 1954 dokončili první model, čímž vznikla první pravá kalkulačka. V roce 1957 pak firma Casio představila světu první přenosnou kalkulačku. A to by se možná dalo považovat za jakýsi velký krok kupředu, jenž byl předvojem slávy značky Casio. V 80. letech potom společnost Casio začala pronikat i na trh s hudebními nástroji. Elektrické klávesy Casio se prodávaly po celém světě. Současně pak firma Casio začala práci na hodinkách, které si zase získaly mezi lidmi oblibu. Tak vznikly první hodinky řízené krystalkem křemenu, a to jak analogové, tak i digitální. Značka Casio byla prvním výrobcem, jehož hodinky umožňovaly zobrazení času v různých časových zónách, výškoměru, atmosférického tlaku a teploty.

Jak je na tom společnost Casio dnes? Pořád jde o jedny z nejoblíbenějších hodinek. Nejoblíbenější řadou hodinek Casio je řada G-Shock. Jedná se o masivní hodinky, které si oblíbili hlavně lidé holdující aktivnímu stylu života. Náramkové hodinky G-Shock jsou vodotěsné, vyráběné z odolných materiálů a mnohé modely jsou navíc i nárazuvzdorné. Tyto náramkové hodinky mají pokročilé funkce, jako je solární napájení, ovládání rádiovým signálem, barometr, výškoměr a nebo teploměr. Další oblíbenou kolekcí hodinek je edice Edifice, která se odkazuje na motorsport a vnáší do designu hodinek dnes velmi žádaný sportovní element. Tuto řadu hodinek si zamilovali sportovně ladění motoristé. Firma Casio však myslí i na mladší ročníky. Pro dětio je vytvořena úžasná kolekce hodinek Baby-G, která podtrhuje mladistvost a rozpustilost. Tato řada náramkových hodinek nabízí barevné hodinky různých tvarů a provedení. I když tato řada hodinek cílí především na ty nejmenší, jsou i tyto náramkové hodinky vysoce spolehlivé a jsou opět vysoce kvalitní. Milujete procházky přírodou? Pak, protože právě vám je určena řada hodinek Casio Protrek. Kolekce Protrek splňuje všechna očekávání a představy i těch nejnáročnějších příznivců outdooru a maximálně jim usnadňuje pobyt venku. Casio nabízí také kvalitní náramkové dámské hodinky. Příslušnicím něžného pohlaví je určena kolekce Casio Sheen, která úžasně zvýrazňuje jejich ženskost a eleganci. Dámské hodinky Casio edice Sheen se hodí jak do práce, tak pro každodenní nošení ale i na párty a nejrůznější společenské akce. Milujete sport? Pro vás Casio představilo kolekci hodinek nesoucí výstižný název Sport. Kdykoliv se tak budete věnovat svému oblíbenému sportu, budete mít vždy přehled o čase. Je toho však mnohem víc, některé hodinky této řady jsou schopny hlídat tepovou frekvenci a stopují vaše sportovní aktivity. Naproti tomu edice hodinek Casio Collection nabízí mnoho různých stylů náramkových hodinek pro různé příležitosti a to od těch běžných až po ty speciální. Naleznete tady hodinky hodící se pro běžné nošení ale i hodinky, jenž si říkají o to, abyste jim nabídli něco jiného - například schůzku s opravdu významným klientem. Pakliže spadáte mezi ty, kdo chtějí mít neustále přehled o čase|přesném čase] je tady pro Vás kolekce hodinek Wave Ceptor, které jsou ovládány rádiovým signálem, pokaždé tak budete vědět naprosto přesný čas a díky tomu nikam nepřijdete pozdě. Hodinky Casio MTP-1374D-2A potěší každého milovníka poctivých náramkových hodinek.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio MTP-1374D-2A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty