Casio Classic MTP-1244D-8A

Pánské hodinky

Casio
Značka: Casio Kolekce: Classic
Kód: 81429

Klasické hodinky Casio z kolekce Classic. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 9 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 42 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník černá a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM

není skladem

Popis Casio Classic

Casio hodinky zná určitě každý. Je to název, který se stal neodmyslitelným symbolem spolehlivosti. Jaká je ale historie značky Casio a jak byly vyrobeny první hodinky Casio? Casio je především známá pro své neuvěřitelně odolné náramkové hodinky tolik oblíbené edice G-Shock. G-Shock si zamiovali nejenom sportovci ovšem také běžní milovníci sportovních aktivit. Ćím je tato obliba způsobená? Jak jsme uvedli, náramkové hodinky G-Shock jsou nesmírně odolné. Zároveň jsou však propracované i po stránce designu. G-Shock působí moderně a neotřele. Dokonce si tuto edici hodinek oblíbili složky záchranných sborů nejenom v Česku ale i v zahraničí. Další velmi oblíbenou řadou Casio hodinek je edice Casio Edifice, jenž se odvolává na motorsport a přináší do designu hodinek dnes tolik žádaný element sportu. Edice Edifice působí díky použité nerezové oceli nesmírně elegantně a moderně. Mladším milovníkům Casio je potom určena kolekce Baby-G. Edice Baby-G je ztělesněním mladistvosti a rozpustilosti. Z této edice hodinek je přímo cítit radost ze života a lehkovážnost mládí. Milujete přírodu a toulání po horách? Máte rádi outdoorové aktivity? Potom je konkrétně vám určena edice hodinek Casio Protrek. Tato řada je určena všem obdivovatelům přírody a náročných outdoorových aktivit. Nyní to zřejmě vypadá tak, že Casio myslí jenom na fanoušky sportu a na pány. Nenechte se zmýlit, společnost Casio má co ukázat i dívkám a ženám. Kupříkladu taková edice Casio Sheen příjemně podrtehuje nežnost ženy a eleganci. Dívky a dámy si tak přijdou taky na své a objeví dokonalost dámských Casio hodinek. Řada Casio Sheen jim nabízí elegantní, dokonalé ale zároveň moderní dámské náramkové hodinky. I hodinky z téhé kolekce se vyznačují velmi vysokou přesností a vysokou kvalitou. Teď ovšem zase zpět ke sportu. Všichni sportovci bezesporu ocení také kolekci hodinek Casio Sport, která je určená všem lidem s aktivním stylem života. Casio Sport se stane parťákem na vašem tréninku, stane se vaším partnerem na cestě do cíle. Poslední dobou je taktéž velmi oblíbená edice hodinek Casio Collection, která nám nabízí velké množství velmi mnoho nejrůznějších variet a typů náramkových hodinek pro ůrzné chvíle. Firma Casio přišla na trh s další velmi zajímavou kolekcí náramkových hodinek. Bylo vyslyšeno přání manažerů, majitelů firem a firmiček a zkrátka všech těch, kterým šlo o to, aby měli vždycky co přesný přehled o aktuálním čase. Ona kolekce nese jméno Casio Wave Ceptor. Nestane se, že byste přišli na domluvené jednání pozdě a nebo že by vám ujel třeba vlak. Ať už hledáte moderní náramkové hodinky nebo módní hodinky, Casio vám může nabídnout skvělé hodinky. Tak jako na hodinky Casio, tak i náramkové hodinky Casio MTP-1244D-8A vynikají skvělou přesností a vysokou kvalitou použitého materiálu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce Classic
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 5 ATM info
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Délka pouzdra 47 mm
Průměr/Šířka pouzdra 42 mm
Výška pouzdra 9 mm
Šířka řemínku 20 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Černá
Barva řemínku Stříbrná
Funkce Chráněná korunka, Luminiscence, Ukazatel data

Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio MTP-1244D-8A

Podobné produkty

Najděte další kousky

Naposledy jste prohlíželi

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! více zde

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! Více ZDE

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up