/ Hodinky / Pánské hodinky / Casio Classic

Casio Classic MTP-1243D-2A

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Classic
Kód: 81425

Klasické hodinky Casio z kolekce Classic. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 9 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 40 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník fialová a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

  • není skladem

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce Classic
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 40 mm
Výška pouzdra 9 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Fialová
Barva řemínku Stříbrná

Popis Casio Classic

Casio, to je slavné jméno, je to značka, kterou zná určitě každý. Znáte ale starty této legendy na poli hodinek? Firma Casio má místo vzniku v Japonsku. Slavnostně založena byla v dubnu roku 1946 panem Tadaoem Kashiem. Prvotinou, kterou, který firma uvedla, byl nenápadný prsten, který měl sloužit jako cigaretový držák. Tento produkt umožnil nositeli cigaretu držet a přitom mít volné ruce. Možná to bude znít neuvěřitelně ale tento vynález se po 2. sv. válce stal v Japonsku rychle populární a získal si mezi lidmi velkou oblibu. Povzbuzeni tímto úspěchem, začali se technici ve firmě Casio věnovat vývoji kalkulaček. V roce 1954 byl dokončen první model, tím byla vytvořena první pravá japonská kalkulačka. Roku 1957 pak Casio představila celému světu první přenosnou kalkulačku. To by se nejspíš dalo považovat za velký krok kupředu, který byl předvojem slávy značky Casio. V 80. letech potom Casio začala pronikat také na trh s hudebními nástroji. Klávesy Casio se nabízely po celém světě. Současně pak společnost Casio započala práci na náramkových hodinkách, jež si zase získaly oblibu mezi lidmi. Takto vznikly první náramkové hodinky ovládané krystalkem křemene, a to jak analogové, tak i digitální. Značka Casio byla prvním výrobcem, jehož hodinky umožňovaly zobrazení času v různých časových zónách, atmosférického tlaku, výškoměru a teploty.

Jak si stojí společnost Casio v současnosti? Pořád jde o velmi oblíbené náramkové hodinky. Nejoblíbenější modelovou řadou Casio hodinek je edice G-Shock. Jedná se o masivní hodinky, jenž si oblíbili zejména lidé holdující aktivnímu stylu života. Náramkové hodinky G-Shock jsou vodotěsné, vyráběné z kvalitních materiálů a některé modely těchto hodinek jsou navíc nárazuvzdorné. Tyto hodinky mají pokročilé funkce, jakými jsou solární napájení, řízení rádiovým signálem, barometr, výškoměr a nebo teploměr. Další velmi oblíbenou řadou hodinek Casio je řada Edifice, jenž se odkazuje na motorsport a vnáší do designu hodinek dnes tolik žádaný sportovní element. Tuto řadu náramkových hodinek si zamilovali především sportovně ladění motoristé. Firma Casio ale myslí i na mladší ročníky. Pro děti je tu úžasná řada hodinek Baby-G, která zvýrazňuje mladistvost a hravost. Tato edice náramkových hodinek nabízí barevné hodinky různých tvarů a provedení. I když tato řada Casio hodinek cílí hlavně na ty nejmenší, jsou i tyto hodinky velmi spolehlivé a kvalitní. Milujete vycházky do přírody? Pak, protože hlavně pro vás je určena kolekce Casio hodinek Protrek. Edice Protrek splňuje veškerá očekávání a představy i těch nejnáročnějších příznivců outdooru a všemožně jim ulehčuje pobyt v přírodě. Casio nabízí také kvalitní náramkové dámské hodinky. Příslušnicím něžného pohlaví je určena řada Casio Sheen, jenž dokonale zvýrazňuje jejich eleganci a ženskost. Dámské hodinky Casio řady Sheen se hodí jak do práce, tak pro denní nošení ale i na párty a nejrůznější společenské akce. Baví vás sport? Pro vás Casio připravilo kolekci náramkových hodinek nesoucí příznačný název Sport. Kdykoliv se budete věnovat sportu, budete mít vždy přehled o čase. Je toho však mnohem víc, mnohé hodinky této kolekce jsou schopny hlídat tepovou frekvenci a stopují vaše sportovní aktivity. Oproti tomu edice náramkových hodinek Casio Collection nabízí mnoho nejrůznějších stylů náramkových hodinek pro nejrůznější příležitosti a to od těch každodenních až po ty neopakovatelné. Naleznete tu náramkové hodinky vhodné pro běžné nošení ale i náramkové hodinky, jež si říkají o to, abyste jim dali něco jiného - například zvláštní událost. Pakliže náležíte mezi ty, kteří chtějí mít pořád přehled o čase|přesném čase] je zde pro řada hodinek Wave Ceptor, jenž jsou řízeny rádiovým signálem, pokaždé tak budete vědět naprosto přesný čas a nikam nepřijdete pozdě. Náramkové hodinky Casio MTP-1243D-2AVDF potěší každého milovníka designových hodinek.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio MTP-1243D-2A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty