/ Hodinky / Pánské hodinky / Casio Classic

Casio Classic MTP-1183A-7A

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Classic
Kód: 81687

Klasické hodinky Casio z kolekce Classic. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 10 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 36 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník stříbrná a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

  • není skladem

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce Classic
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 36 mm
Výška pouzdra 10 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Stříbrná
Barva řemínku Stříbrná
Funkce Ukazatel data

Popis Casio Classic

Casio, to je slavná značka, to je značka, kterou zná zřejmě každý. Slyšeli jste ale o tom, jaké byly začátky tohoto slavného výrobce hodinek? Firma Casio byla založena v samotném Japonsku. Založena zde byla v dubnu roku 1946 panem Tadaoem Kashiem. Úplně prvním výrobkem, jenž značka Caso uvedla, byl prsten, který sloužil jako cigaretový držák. Tento prsten umožnil majiteli držet cigaretu a zároveň mít volné ruce. Možná to bude znít neuvěřitelně ale tento patent se po 2. světové válce stal v Japonsku velmi oblíbený a získal si velkou oblibu. Povzbuzeni úspěchem, začali se inženýři ve firmě Casio věnovat vývoji kalkulaček. Roku 1954 Casio představilo první model, tím vznikla první elektromechanická kalkulačka. Roku 1957 pak společnost Casio představila celému světu první přenosnou kalkulačku. A to by se nejspíše dalo brát za velký krok kupředu, jenž byl předzvěstí slávy značky Casio. V osmdesátých letech následně Casio začala pronikat i na trh s hudebními nástroji. Elektrické klávesy Casio se nabízely po celém světě. Zároveň potom Casio začala pracovat na hodinkách, které si zase získaly mezi lidmi oblibu. Tak vznikly první náramkové hodinky ovládané krystalem křemenu, a to jak digitální, tak i analogové. Casio byla prvním výrobcem, jehož hodinky umožňovaly zobrazení času v různých časových zónách, výškoměru, atmosférického tlaku a teploty.

A jak je na tom značka Casio dnes? Stále jde o velmi oblíbené náramkové hodinky. Nejoblíbenější kolekcí Casio hodinek je edice s označením G-Shock. Jde se o hodinky s velkým ciferníkem, jenž si oblíbili převážně lidé holdující aktivnímu stylu života. Náramkové hodinky G-Shock jsou vodotěsné, vyráběné z odolných materiálů a mnohé modely jsou také nárazuvzdorné. Tyto hodinky mají pokročilé funkce, jako jsou solární napájení, řízení rádiovým signálem, barometr, výškoměr a nebo teploměr. Další velmi oblíbenou kolekcí Casio hodinek je edice Edifice, jenž se odkazuje na motorsport a vnáší do designu hodinek dnes tolik oblíbený sportovní prvek. Tuto edici hodinek si oblíbili sportovně ladění motoristé. Značka Casio ale myslí i na mladší ročníky. Dětem je k dispozici úžasná edice hodinek Baby-G, která podtrhuje mladistvost a hravost. Tato kolekce náramkových hodinek nabízí barevné hodinky nejrůznějších tvarů a stylů provedení. I když tato řada hodinek cílí zejména na děti, jsou i tyto hodinky velmi spolehlivé a kvalitní. Milujete procházky přírodou? Potom zbystřete, jelikož především vám je určena edice hodinek Casio Protrek. Řada hodinek Protrek splňuje všechna očekávání a představy i těch nejnáročnějších milovníků outdooru a všemožně jim usnadňuje pobyt v přírodě. Casio nabízí i kvalitní náramkové dámské hodinky. Příslušnicím něžného pohlaví je určena kolekce Casio Sheen, která úžasně podtrhuje jejich ženskost a eleganci. Dámské hodinky Casio edice Sheen se hodí jak do práce, tak pro každodenní nošení ale i na párty a nejrůznější společenské akce. Baví vás sport? Pro ty, kdo sportem žijí Casio připravilo kolekci hodinek nesoucí výstižný název Sport. Kdykoliv budete sportovat, budete mít vždy přehled o čase. Je toho však mnohem víc, mnohé hodinky této kolekce hlídají tepovou frekvenci a stopují vaše sportovní aktivity. Naproti tomu řada hodinek Casio Collection nabízí mnoho nejrůznějších stylů hodinek pro různé příležitosti a to od těch běžných až po ty speciální. Naleznete zde hodinky vhodné pro každodenní nošení ale i hodinky, jež si říkají o to, abyste jim nabídli něco speciálního - například schůzku s opravdu významným klientem. Jestliže náležíte mezi ty, kdo chtějí mít neustále přehled o čase|přesném čase] je zde pro edice hodinek Wave Ceptor, jež jsou řízeny rádiovým signálem, vždycky tak budete vědět naprosto přesný čas a nikdy nepřijdete pozde na schůzku. Náramkové hodinky Casio MTP-1183A-7ADF potěší každého milovníka krásných náramkových hodinek.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio MTP-1183A-7A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší