/ Hodinky / Pánské hodinky / Casio Classic

Casio Classic MTF-118B-1A

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Classic
Kód: 84564

Módní hodinky Casio z kolekce Classic. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 10 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 46 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila černá, ciferník černá a řemínek černá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce Classic
Kategorie Módní
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 46 mm
Výška pouzdra 10 mm
Barva pouzdra Černá
Barva ciferníku Černá
Barva řemínku Černá

Popis Casio Classic

Casio, to je pojem, je to značka, kterou zná nejspíš každý. Víte ale, jaké byly starty této hodinářské kapacity? Korporát Casio má kořeny svého vzniku v Japonsku. Slavnostně založena byla v roce 1946 a jejím zakladatelem byl pan Tadaoe Kashiem. Úplně prvním výrobkem, jenž firma představila, byl nenápadný prsten, který byl navržen jako cigaretový držák. Prsten umožnil nositeli cigaretu držet a zároveň mít volné ruce. Možná to bude znít neuvěřitelně ale tento patent se po 2. světové válce stal v Japonsku oblíbený a získal si mezi lidmi popularitu. Nabuzeni úspěchem, začali se technici ve firmě Casio věnovat vývoji kalkulačky. V roce 1954 spatřil světlo světa první model, čímž byla vytvořena první elektromechanická kalkulačka. V roce 1957 pak společnost Casio představila světu první přenosnou kalkulačku. To by se zřejmě dalo brát za jakýsi velký krok kupředu, jenž byl předvojem popularity této značky. V 80. letech následně firma Casio začala pronikat také na trh s hudebními nástroji. Elektrické klávesy Casio se prodávaly po celém světě. Zároveň pak firma Casio začala pracovat na náramkových hodinkách, jež si zase získaly mezi lidmi oblibu. Takto vznikly první náramkové hodinky ovládané krystalkem křemene, a to jak digitální, tak i analogové. Firma Casio byla prvním výrobcem, jehož náramkové hodinky umožňovaly zobrazení času v různých časových zónách, výškoměru, atmosférického tlaku a teploty.

Jak si stojí Casio dnes? Pořád jde o velmi oblíbené náramkové hodinky. Nejprodávanější kolekcí hodinek Casio je edice G-Shock. Jde se o masivní hodinky, které si oblíbili zejména lidé vyznávající sport. Hodinky G-Shock jsou vodotěsné, vyráběné z odolných materiálů a některé modely těchto hodinek jsou navíc i nárazuvzdorné. Tyto náramkové hodinky mají vyspělé funkce, jakými je solární napájení, ovládání rádiovým signálem, barometr, výškoměr a nebo teploměr. Další oblíbenou kolekcí hodinek Casio je řada Edifice, která se odkazuje na motorsport a přidává do designu hodinek dnes tolik oblíbený sportovní element. Tuto edici náramkových hodinek si oblíbili především sportovně ladění motoristé. Firma Casio však myslí i na mladší ročníky. Pro dětio je vytvořena zajímavá edice hodinek Baby-G, která podtrhuje mladistvost a rozpustilost. Tato edice hodinek nabízí barevné hodinky nejrůznějších tvarů a stylů provedení. I když tato řada hodinek cílí především na ty nejmenší, jsou i tyto náramkové hodinky velmi spolehlivé a jsou opět vysoce kvalitní. Milujete pobyt v přírodě? Potom zbystřete, jelikož právě vám je určena edice hodinek Casio Protrek. Řada hodinek Protrek splňuje veškerá očekávání a představy i těch nejnáročnějších příznivců outdooru a všemožně jim usnadňuje pobyt v přírodě. Značka Casio nabízí také kvalitní náramkové dámské hodinky. Příslušnicím něžného pohlaví je určena edice hodinek Casio Sheen, která skvěle podtrhuje jejich ženskost a eleganci. Dámské hodinky Casio edice Sheen se hodí jak do práce, tak pro denní nošení ale i na párty a společenské akce. Milujete sport? Pro vás Casio připravilo řadu hodinek nesoucí název Sport. Kdykoliv se budete věnovat sportu, budete budete vždy přesně vědět kolik je hodin. Je toho ale víc, mnohé náramkové hodinky této edice mohou hlídat tepovou frekvenci a stopují vaše sportovní aktivity. Oproti tomu řada hodinek Collection nabízí mnoho nejrůznějších stylů náramkových hodinek pro nejrůznější okamžiky a to od těch každodenních až po ty neopakovatelné. Naleznete tu náramkové hodinky hodící se pro běžné nošení ale i náramkové hodinky, jež si přímo samy říkají o to, abyste jim nabídli něco speciálního - např. významnou událost. Pokud spadáte mezi ty, kdo mají rádi stále přehled o čase|přesném čase] je zde pro edice Wave Ceptor, které jsou ovládány rádiovým signálem, pokaždé tak budete znát přesný čas a díky tomu nikam nepřijdete pozdě. Hodinky Casio MTF-118B-1A potěší každého milovníka krásných hodinek.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio MTF-118B-1A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty