Casio G-Shock GN-1000RG-1A

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: G-Shock
Kód: 91852

Sportovní hodinky Casio z kolekce G-Shock. Ideální doplněk pro muže upřednostňující kombinované a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 16 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní resin, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 53 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila černá, ciferník černá a řemínek černá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí pryskyřice. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 20 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce G-Shock
Kategorie Sportovní
Vodotěsnost 20 ATM
Typ číselníku Kombinované
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Resin
Materiál řemínku Pryskyřice
Průměr/Šířka pouzdra 53 mm
Výška pouzdra 16 mm
Barva pouzdra Černá
Barva ciferníku Černá
Barva řemínku Černá
Funkce Alarm, Časovač, Fáze měsíce, Hodinový časový signál, Kalendář, Kompas, Osvětlení, Stopky, Světové časy, Teploměr, Zobrazení 24 hod. času, Zobrazení přílivu/odlivu

Popis Casio G-Shock

Značku Casio zná nejspíš každý. Je to zvučný pojem, jež se stal symbolem kvality. Jaká je ale minulost firmy Casio a jak vlastně vznikly první Casia? Firma Casio je hlavně známá pro svoje neskutečně odolné náramkové hodinky tolik oblíbené edice G-Shock. Hodinky G-Shock si oblíbili nejenom sportovci ovšem také běžní vyznavači sportu. Ćím je tato obliba způsobená? Jak už jsme uvedli výše, náramkové hodinky G-Shock jsou neuvěřitelně odolné. Zároveň jsou však moderního designu. Působí neotřele a moderně. Dokonce si tuto edici hodinek oblíbili vojáci a záchranáři nejen v ČR ale taky ve světě. Další velmi oblíbenou řadou náramkových hodinek je kolekce Casio Edifice, jenž míří na motorsport a vnáří do designu hodinek dnes tolik žádaný element sportu. Casio Edifice působí díky použité nerezové oceli neskutečně elegantně. Pro mladší milovníky náramkových hodinek je pak určena řada Baby-G. Kolekce Baby-G je ztělesněním mladistvosti a rozpustilosti. Z této edice hodinek je přímo cítit radost ze života a lehkovážnost mládí. Milujete přírodu a procházky po naší krajině? Hledáte outdoorové aktivity? Potom je přímo vám určena edice Protrek. Tato edice je navržen všem obdivovatelům přírody a náročných venkovních aktivit. Zřejmě to teď vypadá tak, že společnost Casio myslí nejvíc na sportovce a na muže. Nenechte se mýlit, značka Casio má co ukázat i ženám a dívkám. Například taková kolekce Casio Sheen skvěle podtrhuje nežnost ženy a eleganci. Ženy a dívky si tedy přijdou taky na své a objeví dokonalost dámských Casio hodinek. Řada Casio Sheen jim nabízí elegantní, vkusné ale zároveň moderní dámské hodinky. I hodinky z této řady jsou charakteristické vysokou přesností a velkou kvalitou. Teď ale zase zpět ke sportu. správní sportovci jistojistě ocení také řadu hodinek Sport, jež je určená lidem s aktivním stylem života. Kolekce Casio Sport bude kámošem na vašem tréninku, stane se parťákem cestou do cíle. Poslední dobou je taky hodně oblíbená řada stylových hodinek Collection, jnež nám nabízí velké množství velmi mnoho různých variant a druhů náramkových hodinek pro nejrůznější příležitosti. Značka Casio přišla na trh s ještě jednou dost zajímavou řadou hodinek. Byla vyslyšena přání manažerů, ředitelů firem a jednoduše všech těch, kterým šlo o to, aby měli neustále co maximálně přesný přehled o čase. Edice nese název Wave Ceptor. Nestane se, že byste přišli na domluvenou schůzku pozdě nebo že by vám ujela třeba tramvaj. Ať už hledáte módní hodinky nebo módní dámské hodinky, Casio vám může nabídnout skvělé hodinky. Stejně jako na všechny Casio hodinky, tak i hodinky Casio GN-1000RG-1A vynikají skvělou přesností a vysokou kvalitou materiálu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio GN-1000RG-1A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty