Casio G-Shock GLS-6900-2A

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: G-Shock
Kód: 90688

Sportovní hodinky Casio z kolekce G-Shock. Ideální doplněk pro muže upřednostňující digitální a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 18 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní resin, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 50 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila modrá, ciferník lcd a řemínek tyrkysová barva. Z hlediska materiálu mu vévodí plast. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 20 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce G-Shock
Kategorie Sportovní
Vodotěsnost 20 ATM
Typ číselníku Digitální
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Resin
Materiál řemínku Plast
Průměr/Šířka pouzdra 50 mm
Výška pouzdra 18 mm
Barva pouzdra Modrá
Barva ciferníku LCD
Barva řemínku Tyrkysová
Funkce Alarm , Luminiscence , Světové časy , Stopky , Datum , Zobrazení 24 hod. času , Hodinový časový signál , Časovač , Kalendář , Osvětlení

Popis Casio G-Shock

Firmu Casio zná určitě úplně každý. Je to pojem, jenž se stal neodmyslitelným symbolem vysoké kvality. Jaká je však minulost společnosti Casio a jak byly vyrobeny první Casio náramkové hodinky? Společnost Casio je hlavně známá pro svoje neuvěřitelně odolné hodinky tolik oblíbené řady G-Shock. G-Shock si zamiovali nejenom sportovci ale také normální vyznavači sportovních aktivit. Ćím je tato velká obliba způsobena? Jak jsme napsali výše, hodinky G-Shock jsou velice odolné. Současně s tím jsou však moderní. Tyto hodinky působí neotřele a moderně. Dokonce si tuhle řadu oblíbili vojáci a záchranáři nejenom v Česku ale taky ve světě. Další velmi oblíbenou řadou hodinek je řada Casio Edifice, která míří na motorsport a vnáří do designu hodinek dnes tolik žádaný element sportu. Edice Edifice působí díky leštěné oceli velmi moderně. Mladším milovníkům Casio je potom určena edice Casio Baby-G. Baby-G je synonymem mladistvé lehkovážnosti. Z této kolekce je přímo cítit radost ze života a lehkovážnost mládí. Baví vás výlety a toulání po lesích? Vyhledáváte outdoorové aktivity? V tom případě je konkrétně vám určena edice Protrek. Tato kolekce je koncipována všem obdivovatelům přírody a náročných outdoorových aktivit. Možná to teď vypadá tak, že Casio myslí jenom na sportovce a na mužskou část populace. Nenechte se mýlit, společnost Casio má co dát i dívkám a ženám. Kupříkladu kolekce Casio Sheen podtrhuje nežnost ženy a ženskou eleganci. Ženy a dívky si tedy přijdou také na svoje. Kolekce Sheen jim dává něžné, propracované ale zároveň moderní hodinky. I hodinky z téhé kolekce se vyznačují maximální možnou přesností a vysokou kvalitou. Teď ovšem zase zpět ke sportu. Všichni milovníci sportu bezesporu ocení také řadu Casio Sport, jenž je určená lidem s aktivním stylem života. Řada hodinek Sport se stane vaším parťákem na vašem tréninku, bude partnerem na cestě k cíli. Poslední dobou je také hodně oblíbená kolekce stylových hodinek Casio Collection, která nám skýtá velké množství velmi mnoho různých variant a typů hodinek pro nejrůznější možné příležitosti. Značka Casio přišla na trh s ještě jednou dost zajímavou kolekcí hodinek. Byla vyslyšena přání manažerů, majitelů firem a jednoduše všech, kterým šlo o to, aby měli pořád co přesný přehled o aktuálním čase. Kolekce má jméno Casio Wave Ceptor. Nehrozí, že byste přišli na domluvené jednání pozdě a nebo že by vám ujel třeba vlak. Ať už hledáte klasické hodinky nebo módní hodinky, firma Casio vám má co nabídnout. Stejně jako na všechny hodinky Casio, tak i náramkové hodinky Casio GLS-6900-2A vynikají velkou přesností a skvělou kvalitou použitého materiálu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio GLS-6900-2A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty