Casio G-Shock GA-710-1A2

Casio G-Shock GA-710-1A2

Pánské hodinky

Sportovní hodinky Casio z kolekce G-Shock. Ideální doplněk pro muže upřednostňující kombinované a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 18 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní resin, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 53 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila černá, ciferník lcd a řemínek černá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí pryskyřice. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 20 ATM.

není skladem

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce G-Shock
Kategorie Sportovní
Vodotěsnost 20 ATM
 
Vodotěstnost
Typ číselníku Kombinované
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Resin
Materiál řemínku Pryskyřice
Průměr/Šířka pouzdra 53 mm
Výška pouzdra 18 mm
Šířka řemínku 28 mm
Délka řemínku 220 mm
Barva pouzdra Černá
Barva ciferníku LCD
Barva řemínku Černá
Funkce Alarm, Časovač, Hodinový časový signál, Kalendář, Osvětlení, Stopky, Světové časy, Zobrazení 24 hod. času

Popis Casio G-Shock

Firmu Casio zná určitě úplně každý. Je to pojem, který se stal neodmyslitelným symbolem kvality. Jaká je však minulost společnosti Casio a jak byly vyrobeny první náramkové hodinky Casio? Firma Casio je především známá pro svoje velmi odolné hodinky tolik oblíbené edice G-Shock. Hodinky G-Shock si oblíbili nejen sportovci ovšem také amatérští vyznavači sportu. Ćím tato velká oblibe způsobená? Jak jsme již napsali výše, náramkové hodinky G-Shock jsou velmi odolné. Současně s tím jsou však vzhledově velmi moderní. Tyto hodinky působí moderně a neotřele. Dokonce si tyto hodinky oblíbili složky záchranných sborů nejen v ČR ale i v cizině. Další oblíbenou kolekcí náramkových hodinek je edice Casio Edifice, jenž se odvolává na motorsport a přináší do designu těchto hodinek dnes velmi žádaný element sportu. Kolekce Edifice působí díky použité nerezové oceli neskutečně moderně a elegantně. Mladším milovníkům Casio hodinek je pak určena kolekce Baby-G. Edice Baby-G je ztělesněním zábavy a mladistvosti. Z téhle řady hodinek přímo tryská radost ze života a lehkovážnost mládí. Milujete výlety do přírody a toulání po horách? Milujete outdoorové aktivity? Potom je přímo vám určena edice Protrek. Tato kolekce je určena všem milovníkům outdooru a náročných venkovních aktivit. Možná to zatím vypadá tak, že Casio myslí především na milovníky sportu a na pány. Nenechte se zmýlit, firma Casio má co předvést i dívkám a ženám. Kupříkladu edice Sheen zvýrazňuje nežnost ženy a eleganci. Ženy a dívky si tedy přijdou také na své. Edice Sheen jim skýtá něžné, propracované ale současně moderní dámské náramkové hodinky. I hodinky z této edice jsou charakteristické velmi vysokou přesností a vysokou kvalitou. Teď ovšem zase zpět ke sportu. Všichni sportovci stoprocentně ocení známou kolekci Casio hodinek Sport, jenž je určená lidem s aktivním stylem života. Řada hodinek Sport bude kamarádem na tréninku, bude partnerem cestou k cíli. V poslední době je také velmi oblíbená řada hodinek Collection, která skýtá hodně nejrůznějších variet a typů náramkových hodinek pro ůrzné chvíle. Firma Casio přišla na trh s ještě jednou dost zajímavou kolekcí hodinek. Byla vyslyšena přání manažerů, majitelů firem a zkrátka všech, kterým šlo o to, aby měli vždy co maximálně přesný přehled o aktuálním čase. Ona kolekce nese jméno Casio Wave Ceptor. Nehrozí, že byste přišli na schůzku pozdě nebo že by vám ujel třeba autobus. Ať už hledáte klasické pánské hodinky nebo něžné dámské hodinky, společnost Casio vám má co nabídnout. Stejně jako na všechny Casio hodinky, tak i hodinky Casio GA-710-1A2 vynikají přesností a velkou kvalitou materiálu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Položit dotaz Zavřít formulář

Hodnocení našich zákazníků

Buďte první, kdo ohodnotí produkt.

Přidat hodnocení Zavřít formulář

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio GA-710-1A2

Vaše hodnocení: