Casio G-Shock GA-120TR-1A

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: G-Shock
Kód: 87824

Sportovní hodinky Casio z kolekce G-Shock. Ideální doplněk pro muže upřednostňující kombinované a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 17 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní resin, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 51 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila černá, ciferník černá a řemínek černá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí pryskyřice. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 20 ATM


Exkluzivní vydání e-magazínu BRASTYMAG se slevovou knížkou ke stažení ZDARMA! 

NEJSTE SI JISTÍ VELIKOSTÍ HODINEK?

Popis Casio G-Shock

Casion zná jistě téměř každý. Je to zvučný pojem, jenž se stal symbolem spolehlivosti. Jaká je však minulost firmy Casio a jak vznikly první Casio hodinky? Casio je především známá pro své neskutečně odolné náramkové hodinky tolik oblíbené edice G-Shock. Hodinky G-Shock si oblíbili nejenom profi sportovci ovšem také běžní milovníci sportovních aktivit. Ćím to je způsobené? Jak jsme již psali, náramkové hodinky G-Shock jsou neskutečně odolné. Současně jsou ale moderní. Tato edice působí neotřele a moderně. Dokonce si je oblíbili záchranáři a vojáci nejen u nás ale také ve světě. Další velmi oblíbenou kolekcí hodinek Casio je edice Casio Edifice, jenž cílí na motorsport a přidává do vzhledu hodinek dnes tolik žádaný element sportu. Kolekce hodinek Casio Edifice působí díky použité nerezové oceli velmi luxusně a moderně. Mladším milovníkům kvalitních hodinek je pak určena edice hodinek Casio. Baby-G je ztělesněním mladistvé rozpustilosti. Z této edice je přímo cítit radost ze života a lehkovážnost mládí. Milujete přírodu a toulání po lesích? Vyhledáváte outdoorové aktivity? V tom případě je konkrétně vám určena edice Casio Protrek. Tato řada je určena všem milovníkům outdooru a náročných venkovních aktivit. Možná to teď vypadá tak, že značka Casio myslí jen na sportovce a na mužskou část populace. Ovšem Casio má co nabídnout i dívkám a ženám. Kupříkladu taková kolekce Casio Sheen velmi rafinovaně podtrhuje nežnost ženy a ženskou eleganci. Ženy a dívky si přijdou také na své a objeví zde dokonalé dámské hodinky. Řada Casio Sheen jim nabízí elegantní, propracované ale současně moderní dámské náramkové hodinky. I dámské hodinky jsou charakteristické maximální možnou přesností a velkou kvalitou. Teď ovšem zpátky ke sportu. Všichni fanoušsci sportu bezesporu ocení oblíbenou řadu Casio hodinek Sport, která je určena lidem s aktivním stylem života. Řada hodinek Sport bude parťákem na tréninku, stane se partnerem na cestě k cíli. V posledních letech je taktéž velice oblíbená řada stylových hodinek Collection, jnež skýtá hodně různých variant a druhů hodinek pro ůrzné chvíle. Firma Casio přišla na trh s ještě jednou velmi zajímavou řadou náramkových hodinek. Bylo vyslyšeno přání všech manažerů, majitelů firem a firmiček a jednoduše všech, kterým šlo o to, aby měli stále co přesný přehled o aktuálním čase. Řada nese název Casio Wave Ceptor. Nestane se, že byste přišli na jednání pozdě nebo že by vám ujela třeba tramvaj. Ať už sháníte luxusní hodinky nebo elegantní hodinky, značka Casio vám má co nabídnout. Jako na hodinky Casio, tak i hodinky Casio GA-120TR-1A vynikají skvělou přesností a velkou kvalitou použitého materiálu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

NEVÍTE SI RADY S ODBORNÝMI TERMÍNY?

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce G-Shock
Kategorie Sportovní
Vodotěsnost 20 ATM info
Typ číselníku Kombinované
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Resin
Materiál řemínku Pryskyřice
Délka pouzdra 55 mm
Průměr/Šířka pouzdra 51 mm
Výška pouzdra 17 mm
Šířka řemínku 29 mm
Délka řemínku 230 mm
Barva pouzdra Černá
Barva ciferníku Černá
Barva řemínku Černá
Funkce Alarm, Časovač, Hodinový časový signál, Kalendář, Osvětlení, Stopky, Světové časy, Zobrazení 24 hod. času

Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio GA-120TR-1A

Podobné produkty

Najděte další kousky

Naposledy jste prohlíželi

Právě teď: zcela nové číslo e-magazínu se slevovou knížkou ZDARMA!

Zcela nové číslo e-magazínu se slevovou knížkou ZDARMA!

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up