Casio G-Shock GA-110LN-3A

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: G-Shock
Kód: 91848

Sportovní hodinky Casio z kolekce G-Shock. Ideální doplněk pro muže upřednostňující kombinované a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 17 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní resin, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 51 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila zelená, ciferník lcd a řemínek zelená barva. Z hlediska materiálu mu vévodí plast. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 20 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce G-Shock
Kategorie Sportovní
Vodotěsnost 20 ATM
Typ číselníku Kombinované
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Resin
Materiál řemínku Plast
Průměr/Šířka pouzdra 51 mm
Výška pouzdra 17 mm
Barva pouzdra Zelená
Barva ciferníku LCD
Barva řemínku Zelená
Funkce Alarm, Časovač, Hodinový časový signál, Kalendář, Osvětlení, Světové časy, Zobrazení 24 hod. času

Popis Casio G-Shock

Hodinky Casio zná nejspíš úplně každý. Je to název, jenž se stal neodmyslitelným symbolem vysoké kvality. Jaká je však historie značky Casio a jak byly vyrobeny první Casio náramkové hodinky? Společnost Casio je zejména známá pro svoje velmi odolné náramkové hodinky tolik oblíbené edice G-Shock. Hodinky G-Shock si oblíbili nejenom známí sportovci ale také běžní milovníci sportu. Ćím to je způsobené? Jak jsme psali, hodinky G-Shock jsou velice odolné. Zároveň jsou ale velmi elegantní. G-Shock působí neotřele a moderně. Dokonce si tuhle edici oblíbili záchranáři a vojáci nejen v ČR ale také v cizině. Další velmi oblíbenou řadou hodinek Casio je kolekce Casio Edifice, která se odvolává na motorsport a vnáří do designu těchto hodinek dnes velmi žádaný sportovní element. Casio Edifice působí díky lesklé oceli velmi luxusně. Mladším milovníkům hodinek značky Casio je potom určena edice hodinek Casio. Baby-G je synonymem mladistvé lehkovážnosti. Z této řady přímo tryská radost ze života a lehkovážnost mládí. Milujete výlety do přírody a procházky po lesích? Vyhledáváte outdoorové aktivity? Pak je právě vám určena edice Casio Protrek. Tato edice je vyrobena všem milovníkům přírody a náročných venkovních aktivit. Nyní to zřejmě vypadá tak, že značka Casio myslí jen na sportovce a na mužskou část populace. Ovšem firma Casio má co ukázat i ženám a dívkám. Kupříkladu edice Sheen rafinovaně podtrhuje ženskou něžnost a ženskou eleganci. Dívky a dámy si tak přijdou také na svoje. Edice Sheen jim nabízí elegantní, propracované ale zároveň moderní hodinky. I dámské hodinky jsou charakteristické velmi vysokou přesností a neuvěřitelnou kvalitou. Ale zpět ke sportu. správní sportovci jistojistě ocení také edici hodinek Sport, která je určena lidem s aktivním přístupem k životu. Kolekce Sport bude kamarádem na tréninku, bude partnerem cestou k cíli. V poslední době je taky hodně oblíbená edice hodinek Casio Collection, která nám skýtá mnoho různých variet a typů náramkových hodinek pro ůrzné chvíle. Firma Casio přišla na trh s ještě jednou hodně zajímavou řadou hodinek. Byla vyslyšena přání všech manažerů, ředitelů firem a firmiček a zkrátka všech, kterým šlo o to, aby měli stále co maximálně přesný přehled o čase. Edice nese jméno Wave Ceptor. Nestane se, že byste přišli na schůzku pozdě nebo že by vám ujel třeba vlak. Ať už sháníte módní hodinky nebo módní dámské hodinky, společnost Casio vám má co nabídnout. Stejně jako na Casio hodinky, tak i hodinky Casio GA-110LN-3A vynikají skvělou přesností a překvapivou kvalitou použitého materiálu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio GA-110LN-3A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší