Casio G-Shock GA-100MB-1A

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: G-Shock
Kód: 82272

Sportovní hodinky Casio z kolekce G-Shock. Ideální doplněk pro muže upřednostňující kombinované a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 17 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní plast, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 51 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila černá, ciferník černá a řemínek černá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí plast. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 20 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce G-Shock
Kategorie Sportovní
Vodotěsnost 20 ATM
Typ číselníku Kombinované
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Plast
Materiál řemínku Plast
Průměr/Šířka pouzdra 51 mm
Výška pouzdra 17 mm
Barva pouzdra Černá
Barva ciferníku Černá
Barva řemínku Černá
Funkce Alarm, Datum, Duální čas, Kalendář, Stopky, Světové časy

Popis Casio G-Shock

Casion zná bezesporu úplně každý. Je to pojem, který se stal symbolem kvality. Jaká je však minulost společnosti Casio a jak vznikly první Casio náramkové hodinky? Firma Casio je především známá pro své velice odolné hodinky tolik oblíbené řady G-Shock. G-Shock si oblíbili nejenom sportovci ovšem také amatérští milovníci sportovních aktivit. Ćím je tato obliba způsobená? Jak jsme již psali výše, náramkové hodinky G-Shock jsou nesmírně odolné. Současně s tím jsou ale velmi elegantní. Působí neotřele a moderně. Dokonce si tuto edici oblíbili složky vojenských a záchranných sborů nejenom v Česku ale taky v cizině. Další oblíbenou edicí náramkových hodinek je edice Casio Edifice, která odkazuje na motorsport a přináší do designu těchto hodinek dnes velmi žádaný element sportu. Edice Edifice působí díky použité nerezové oceli velmi moderně a elegantně. Pro mladší milovníky náramkových hodinek je pak určena edice Baby-G. Kolekce Baby-G je zosobněním mladistvosti a rozpustilosti. Z této edice přímo tryská radost ze života a lehkovážnost mládí. Baví vás výlety a procházky po naší krajině? Vyhledáváte outdoorové aktivity? Potom je konkrétně vám určena edice hodinek Casio Protrek. Tahle edice je navržen všem milovníkům přírody a náročných venkovních aktivit. Možná to teď vypadá tak, že firma Casio myslí nejvíc na sportovce a na mužskou část populace. Ovšem značka Casio má co dát i dívkám a ženám. Kupříkladu taková řada Casio Sheen zvýrazňuje ženskou něžnost a ženskou eleganci. Dámy a dívky si tak přijdou taky na své a objeví nádherné Casio hodinky. Kolekce Sheen jim nabízí něžné, propracované ale zároveň moderní náramkové hodinky. I tyto hodinky jsou charakteristické maximální možnou přesností a velkou kvalitou. Teď ale zase zpět ke sportu. Všichni fanoušsci sportu určitě ocení také řadu hodinek Sport, jež je určená všem lidem s aktivním přístupem k životu. Kolekce Casio Sport se stane vaším parťákem na tréninku, bude partnerem cestou k cíli. V posledních letech je taktéž hodně oblíbená řada náramkových hodinek Casio Collection, jnež skýtá mnoho různých variant a typů náramkových hodinek pro nejrůznější příležitosti. Značka Casio přišla na trh s další dost zajímavou řadou náramkových hodinek. Byla vyslyšena přání manažerů, ředitelů firem a firmiček a jednoduše všech, kterým šlo o to, aby měli vždy co přesný přehled o čase. Ona kolekce nese jméno Wave Ceptor. Nehrozí, že byste přišli na jednání pozdě a nebo že by vám ujel třeba vlak. Ať už hledáte luxusní hodinky nebo módní hodinky, značka Casio vám má co nabídnout. Tak jako na všechny Casio hodinky, tak i náramkové hodinky Casio GA-100MB-1A vynikají přesností a vysokou kvalitou použitého materiálu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio GA-100MB-1A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty