Casio G-Shock GA-100CG-7A

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: G-Shock
Kód: 91844

Sportovní hodinky Casio z kolekce G-Shock. Ideální doplněk pro muže upřednostňující kombinované a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 17 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní resin, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 51 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila bílá, ciferník lcd a řemínek bílá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí plast. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 20 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce G-Shock
Kategorie Sportovní
Vodotěsnost 20 ATM
Typ číselníku Kombinované
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Resin
Materiál řemínku Plast
Průměr/Šířka pouzdra 51 mm
Výška pouzdra 17 mm
Barva pouzdra Bílá
Barva ciferníku LCD
Barva řemínku Bílá
Funkce Alarm, Časovač, Hodinový časový signál, Kalendář, Osvětlení, Stopky, Světové časy, Zobrazení 24 hod. času

Popis Casio G-Shock

Hodinky Casio zná nejspíš téměř každý. Je to jakýsi pojem, jež se stal synonymem spolehlivosti. Jaká je ale minulost firmy Casio a jak vlastně vznikly první Casia? Společnost Casio je nejvíc známá pro své velice odolné náramkové hodinky tolik oblíbené řady G-Shock. G-Shock si zamiovali nejenom sportovci ale také normální vyznavači sportovních aktivit. Ćím je taková oblibe způsobená? Jak jsme napsali výše, G-Shock jsou neuvěřitelně odolné. Souběžně s tím jsou ale vzhledově velmi moderní. G-Shock působí neotřele a moderně. Dokonce si tuhle edici oblíbili vojenské složky nejenom u nás ale také ve světě. Další oblíbenou řadou hodinek Casio je edice Casio Edifice, která cílí na motorsport a vnáří do vzhledu těchto hodinek dnes velmi žádaný element sportu. Kolekce Edifice působí díky nerez kovu nesmírně stylově a moderně. Mladším milovníkům kvalitních hodinek je potom určena řada Casio Baby-G. Edice Baby-G je zosobněním radosti ze života. Z téhle řady je přímo cítit radost ze života a lehkovážnost mládí. Milujete přírodu a procházky po lesích? Vyhledáváte outdoorové aktivity? Potom je právě vám určena edice Casio Protrek. Tahle řada je koncipována všem obdivovatelům outdooru a náročných outdoorových aktivit. Možná to teď vypadá tak, že Casio myslí především na fanoušky sportu a na muže. Ovšem Casio má co ukázat i dívkám a ženám. Kupříkladu taková edice Sheen doslova podtrhuje nežnost ženy a ženskou eleganci. Dámy a dívky si tak přijdou také na své a objeví zde dokonalé dámské hodinky. Edice Sheen jim dává elegantní, dokonalé ale zároveň moderní dámské náramkové hodinky. I dámské hodinky jsou charakteristické maximální možnou přesností a kvalitou. Ale zpět ke sportu. Všichni milovníci sportu bezesporu ocení také kolekci Casio hodinek Sport, která je určená všem lidem s aktivním přístupem k životu. Kolekce Sport se stane vaším parťákem na vašem tréninku, stane se parťákem cestou k cíli. Poslední dobou je taky velice oblíbená edice stylových hodinek Collection, která skýtá hodně nejrůznějších variant a typů hodinek pro nejrůznější možné příležitosti. Společnost Casio přišla na trh s ještě jednou hodně zajímavou edicí náramkových hodinek. Byly vyslyšeny touhy všech manažerů, majitelů firem a firmiček a zkrátka všech, kterým šlo o to, aby měli neustále co přesný přehled o aktuálním čase. Řada má název Wave Ceptor. Nehrozí, že byste přišli na domluvené jednání pozdě nebo že by vám ujel vlak. Ať už hledáte klasické náramkové hodinky nebo něžné dámské hodinky, firma Casio vám může nabídnout skvělé hodinky. Tak jako na všechny hodinky Casio, tak i hodinky Casio GA-100CG-7A jsou známé svou přesností a vysokou kvalitou použitého materiálu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio GA-100CG-7A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty