Casio G-Shock GA-1000-9G

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: G-Shock
Kód: 82297

Sportovní hodinky Casio z kolekce G-Shock. Ideální doplněk pro muže upřednostňující kombinované a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 16 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní resin, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 51 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila černá, ciferník černá a řemínek černá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí pryskyřice. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 20 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce G-Shock
Kategorie Sportovní
Vodotěsnost 20 ATM
Typ číselníku Kombinované
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Resin
Materiál řemínku Pryskyřice
Průměr/Šířka pouzdra 51 mm
Výška pouzdra 16 mm
Šířka řemínku 20 mm
Barva pouzdra Černá, Zlatá
Barva ciferníku Černá
Barva řemínku Černá
Funkce Alarm, Časovač, Hodinový časový signál, Kalendář, Kompas, Osvětlení, Stopky, Světové časy, Teploměr, Zobrazení 24 hod. času

Popis Casio G-Shock

Casio, to je známý pojem, je to značka, jež zná určitě úplně každý. Jaké ale byly počátky této legendární značky hodinek? Společnost Casio má své rodiště v Japonsku. Slavnostně založena byla roku 1946 a jejím zakladatelem byl pan Tadaoe Kashiem. Úplně prvním produktem, který, který firma uvedla na trh, byl prsten, jenž sloužil jako cigaretový držák. Tento prsten umožnil nositeli držet cigaretu a přitom mít volné ruce. Možná to zní překvapivě ale tento patent se po 2. sv. válce stal v Japonsku velmi oblíbený a získal si mezi lidmi velkou oblibu. Povzbuzeni tímto úspěchem, začali se inženýři ve firmě Casio věnovat vývoji kalkulaček. V roce 1954 představili první model, čímž byla vytvořena první pravá japonská elektromechanická kalkulačka. Roku 1957 pak společnost Casio představila celému světu první přenosnou kalkulačku. Tohle by se možná dalo považovat za velký krok kupředu, jenž byl předzvěstí slávy značky Casio. V 80. letech potom firma Casio začala pronikat i na trh s hudebními nástroji. Klávesy Casio se prodávaly po celém světě. Zároveň pak společnost Casio začala práci na hodinkách, jež si opět získaly oblibu mezi lidmi. Takto vznikly první hodinky řízené krystalem křemene, a to jak digitální, tak i analogové. Casio byla prvním výrobcem, jehož náramkové hodinky umožňovaly zobrazení času v různých časových zónách, výškoměru, atmosférického tlaku a teploty.

Jak je na tom Casio dnes? Stále jde o velmi oblíbené náramkové hodinky. Nejprodávanější řadou Casio hodinek je řada G-Shock. Jedná se o hodinky s velkým ciferníkem, jenž si oblíbili především lidé milující sport v jakékoliv podobě. Hodinky G-Shock jsou vodotěsné, vyráběné z odolných materiálů a některé modely těchto hodinek jsou navíc i nárazuvzdorné. Tyto náramkové hodinky mají pokročilé funkce, jakými jsou solární napájení, řízení rádiovým signálem, barometr, výškoměr a nebo teploměr. Další velmi oblíbenou kolekcí hodinek je edice Edifice, jenž se odvolává na motorsport a vnáší do designu hodinek dnes velmi žádaný sportovní prvek. Tuto edici náramkových hodinek si oblíbili hlavně sportovně ladění motoristé. Casio však myslí i na mladší ročníky. Dětem je k dispozici zajímavá řada hodinek Baby-G, která podtrhuje mladistvost a rozpustilost. Tato edice hodinek nabízí barevné hodinky nejrůznějších tvarů a stylů provedení. I když tato edice hodinek cílí především na ty nejmenší, jsou i tyto náramkové hodinky vysoce spolehlivé a přesné. Milujete procházky přírodou? Potom zbystřete, jelikož zejména vám je určena kolekce hodinek Protrek. Kolekce Protrek splňuje veškerá očekávání a představy i těch nejnáročnějších příznivců outdooru a všemožně jim ulehčuje pobyt venku. Značka Casio nabízí i kvalitní dámské hodinky. Příslušnicím něžného pohlaví je určena kolekce Casio Sheen, která úžasně zvýrazňuje jejich eleganci a ženskost. Dámské hodinky Casio kolekce Sheen se hodí jak do práce, tak pro každodenní nošení ale i na párty a společenské akce. Baví vás sport? Pro vás Casio představilo kolekci náramkových hodinek nesoucí označení Sport. Kdykoliv se tak budete věnovat svému oblíbenému sportu, budete mít vždy přehled o čase. Je toho ale víc, mnohé náramkové hodinky této řady mohou hlídat tepovou frekvenci a mohou stopovat vaše sportovní aktivity. Oproti tomu řada hodinek Collection nabízí mnoho různých stylů náramkových hodinek pro nejrůznější okamžiky a to od těch každodenních až po ty unikátní. Naleznete tu hodinky vhodné pro každodenní nošení ale i hodinky, jenž si přímo říkají o to, aby dostaly něco navíc - např. schůzku s váženým hostem. Pakliže náležíte mezi ty, kdo chtějí mít pořád přehled o čase|přesném čase] je tady pro Vás kategorie Wave Ceptor, které jsou řízeny rádiovým signálem, neustále tak budete vědět přesný čas a díky tomu budete všude chodit na čas. Náramkové hodinky Casio GA-1000-9G potěší každého milovníka krásných náramkových hodinek.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio GA-1000-9G


0 - nejhorší, 5 - nejlepší