Casio G-Shock G-300-3A

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: G-Shock
Kód: 84060

Sportovní hodinky Casio z kolekce G-Shock. Ideální doplněk pro muže upřednostňující kombinované a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 17 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní resin, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 46 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila černá, ciferník lcd a řemínek černá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí plast. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 20 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce G-Shock
Kategorie Sportovní
Vodotěsnost 20 ATM
Typ číselníku Kombinované
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Resin
Materiál řemínku Plast
Průměr/Šířka pouzdra 46 mm
Výška pouzdra 17 mm
Barva pouzdra Černá
Barva ciferníku LCD
Barva řemínku Černá
Funkce Alarm , Osvětlení , Ukazatel data , Světové časy , Zobrazení 24 hod. času , Hodinový časový signál , Časovač , Ukazatel dne v týdnu , Kalendář , Stopky

Popis Casio G-Shock

Značku Casio zná určitě téměř každý. Je to pojem, jenž se stal neodmyslitelným symbolem vysoké kvality. Jaká je však minulost značky Casio a jak vlastně vznikly první hodinky Casio? Casio je hlavně známá pro svoje neskutečně odolné hodinky tolik oblíbené edice G-Shock. Hodinky G-Shock si oblíbili nejenom sportovci ale také normální vyznavači sportu. Ćím je taková oblibe způsobená? Jak jsme psali výše, hodinky G-Shock jsou velmi odolné. Současně s tím jsou však moderního designu. Působí moderně a neotřele. Dokonce si tuto edici oblíbili záchranáři a vojáci nejenom u nás ale taky ve světě. Další velmi oblíbenou kolekcí náramkových hodinek je řada Casio Edifice, která odkazuje na motorsport a přináší do vzhledu hodinek dnes tak moc žádaný sportovní element. Edice Edifice působí díky nerez oceli neuvěřitelně luxusně. Mladším milovníkům hodinek značky Casio je pak určena kolekce hodinek Casio. Edice Baby-G je ztělesněním zábavy a mladistvosti. Z téhle řady hodinek přímo tryská radost ze života a lehkovážnost mládí. Milujete přírodu a procházky po lese? Milujete outdoorové aktivity? Pak je přímo vám určena řada hodinek Protrek. Tato edice je koncipována všem obdivovatelům outdooru a náročných venkovních aktivit. Zřejmě to teď vypadá tak, že Casio myslí jenom na fanoušky sportu a na muže. Ovšem firma Casio má co předvést i ženám a dívkám. Kupříkladu taková řada Casio Sheen příjemně podrtehuje nežnost ženy a ženskou eleganci. Dámy si přijdou také na své a objeví dokonalost dámských hodinek značky Casio. Kolekce Sheen jim nabízí elegantní, vkusné ale zároveň moderní dámské hodinky. I dámské hodinky se vyznačují maximální možnou přesností a velkou kvalitou. Ovšem zpátky ke sportu. Sportovci určitě ocení známou edici hodinek Casio Sport, jež je určená lidem s aktivním přístupem k životu. Edice Casio Sport bude partnerem na vašem tréninku, stane se parťákem cestou do cíle. Poslední dobou je taktéž velmi oblíbená řada hodinek Casio Collection, jnež nám skýtá mnoho nejrůznějších variant a typů hodinek pro nejrůznější příležitosti. Firma Casio přišla na trh s další velmi zajímavou edicí náramkových hodinek. Byly vyslyšeny touhy manažerů, ředitelů firem a jednoduše všech těch, kterým šlo o to, aby měli neustále co maximálně přesný přehled o aktuálním čase. Edice nese název Wave Ceptor. Nestane se, že byste přišli na domluvené jednání pozdě a nebo že by vám ujel třeba vlak. Ať už hledáte luxusní hodinky nebo elegantní dámské hodinky, značka Casio vám má co nabídnout. Tak jako na Casio hodinky, tak i hodinky Casio G-300-3A vynikají skvělou přesností a skvělou kvalitou použitého materiálu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio G-300-3A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty