/ Hodinky / Pánské hodinky / Casio Edifice

Casio Edifice EFR-554L-7A

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Edifice
Kód: 89897

Klasické hodinky Casio z kolekce Edifice. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 12 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 36 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník champagne a řemínek hnědá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí kůže. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 10 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce Edifice
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 10 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Kůže
Průměr/Šířka pouzdra 36 mm
Výška pouzdra 12 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Champagne
Barva řemínku Hnědá
Funkce Datum , Chronograf

Popis Casio Edifice

Společnost Casio zná určitě téměř každý. Je to jakýsi pojem, jenž se stal neodmyslitelným symbolem spolehlivosti. Jaká je ale minulost firmy Casio a jak vznikly první náramkové hodinky Casio? Společnost Casio je zejména známá pro svoje velice odolné hodinky tolik oblíbené řady G-Shock. G-Shock si oblíbili nejen profi sportovci ale také běžní vyznavači sportovních aktivit. Ćím je tato velká obliba způsobena? Jak už jsme napsali, hodinky G-Shock jsou neskutečně odolné. Zároveň jsou však moderní. Tato kolekce působí moderně a neotřele. Dokonce si tuto kolekci oblíbili složky vojenských a záchranných sborů nejenom v ČR ale i ve světě. Další velmi oblíbenou kolekcí náramkových hodinek je edice Casio Edifice, jenž odkazuje na motorsport a vnáří do designu hodinek dnes tak velmi žádaný sportovní element. Casio Edifice působí díky použitému kovu neskutečně elegantně a moderně. Mladším milovníkům hodinek je pak určena edice Baby-G. Baby-G je zhmotněním mladistvosti a rozpustilosti. Z této řady je přímo cítit radost ze života a lehkovážnost mládí. Milujete výlěty a toulání po lesích? Máte rádi outdoorové aktivity? Pak je konkrétně vám určena kolekce Protrek. Tahle edice je vytvořena všem milovníkům přírody a náročných venkovních aktivit. Možná to teď vypadá tak, že firma Casio myslí hlavně na fandy sportu a na pány. Ovšem firma Casio má co dát i dívkám a ženám. Například řada Casio Sheen příjemně zvýrazňuje ženskou něžnost a ženskou eleganci. Ženy si přijdou taky na svoje. Řada Sheen jim nabízí elegantní, vkusné ale současně moderní dámské náramkové hodinky. I hodinky z této edice se vyznačují vysokou přesností a vysokou kvalitou. Ovšem zpátky ke sportu. Sportovci bezesporu ocení také kolekci hodinek Casio Sport, která je určena lidem s aktivním přístupem k životu. Kolekce Casio Sport bude vaším parťákem na tréninku, stane se partnerem na cestě do cíle. V poslední době je také velmi oblíbená edice stylových hodinek Casio Collection, jnež nám skýtá mnoho různých variet a druhů hodinek pro nejrůznější příležitosti. Značka Casio přišla na trh s další dost zajímavou řadou hodinek. Bylo vyslyšeno přání všech manažerů, ředitelů firem a zkrátka všech, kterým šlo o to, aby měli vždy co maximálně přesný přehled o aktuálním čase. Kolekce má jméno Casio Wave Ceptor. Nestane se, že byste přišli na domluvenou schůzku pozdě nebo že by vám ujela třeba tramvaj. Ať už sháníte moderní pánské hodinky nebo elegantní dámské hodinky, společnost Casio vám má co nabídnout. Stejně jako na hodinky Casio, tak i náramkové hodinky Casio EFR-554L-7A jsou známé svou přesností a velkou kvalitou materiálu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio EFR-554L-7A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty