/ Hodinky / Pánské hodinky / Casio Edifice

Casio Edifice EFR-554L-2A

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Edifice
Kód: 89896

Klasické hodinky Casio z kolekce Edifice. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 12 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 36 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník modrá a řemínek hnědá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí kůže. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 10 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce Edifice
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 10 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Kůže
Průměr/Šířka pouzdra 36 mm
Výška pouzdra 12 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Modrá
Barva řemínku Hnědá
Funkce Datum , Chronograf

Popis Casio Edifice

Hodinky Casio zná nejspíš téměř každý. Je to jakýsi pojem, jež se stal symbolem spolehlivosti. Jaká je ale historie značky Casio a jak vznikly první náramkové hodinky Casio? Firma Casio je hlavně známá pro svoje velice odolné náramkové hodinky tolik oblíbené řady G-Shock. G-Shock si zamiovali nejen profesionální sportovci ale také amatérští milovníci sportovních aktivit. Ćím to je způsobené? Jak už jsme uvedli výše, hodinky G-Shock jsou nesmírně odolné. Současně s tím jsou ale velmi elegantní. Tato edice působí moderně a neotřele. Dokonce si tyto hodinky oblíbili vojáci a záchranáři nejenom u nás ale také ve světě. Další oblíbenou kolekcí hodinek je kolekce Casio Edifice, jenž cílí na motorsport a přidává do vzhledu těchto hodinek dnes tak moc žádaný sportovní element. Casio Edifice působí díky lesklé oceli nesmírně vznešeně a moderně. Mladším milovníkům hodinek značky Casio je pak určena řada hodinek Casio. Edice Baby-G je synonymem mladistvosti a rozpustilosti. Z této edice hodinek je přímo cítit radost ze života a lehkovážnost mládí. Milujete přírodu a procházky po lesích? Vyhledáváte outdoorové aktivity? Pak je konkrétně vám určena kolekce Casio Protrek. Tato kolekce je určena všem obdivovatelům přírody a náročných outdoorových aktivit. Nyní to možná vypadá tak, že značka Casio myslí hlavně na fanoušky sportu a na mužskou část populace. Ovšem značka Casio má co předvést i ženám a dívkám. Kupříkladu řada Sheen rafinovaně podtrhuje ženskou něžnost a ženskou eleganci. Dámy a dívky si přijdou také na své a najodu u Casia krásné dámské hodinky. Řada Sheen jim skýtá elegantní, vkusné ale zároveň moderní hodinky. I tyto hodinky jsou charakteristické vysokou přesností a neuvěřitelnou kvalitou. Teď ovšem zpátky ke sportu. správní sportovci určitě ocení známou edici hodinek Casio Sport, jenž je určena lidem s aktivním stylem života. Edice Sport se stane vaším parťákem na vašem tréninku, bude parťákem cestou k cíli. V poslední době je taky velice oblíbená edice hodinek Collection, jnež nám skýtá dost nejrůznějších variet a druhů hodinek pro nejrůznější možné příležitosti. Společnost Casio přišla na trh s další velmi zajímavou kolekcí náramkových hodinek. Bylo vyslyšeno přání všech manažerů, majitelů firem a firmiček a jednoduše všech těch, kterým šlo o to, aby měli vždycky co maximálně přesný přehled o čase. Edice nese název Casio Wave Ceptor. Nestane se, že byste přišli na domluvenou schůzku pozdě nebo že by vám ujel třeba vlak. Ať už sháníte moderní hodinky nebo módní hodinky, značka Casio vám může nabídnout skvělé hodinky. Tak jako na Casio hodinky, tak i náramkové hodinky Casio EFR-554L-2A vynikají vysokou přesností a vysokou kvalitou použitého materiálu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio EFR-554L-2A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty