/ Hodinky / Pánské hodinky / Casio Edifice

Casio Edifice EFR-527D-1A

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Edifice
Kód: 17447

Klasické hodinky Casio z kolekce Edifice. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 12 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 41 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník černá a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 10 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce Edifice
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 10 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 41 mm
Výška pouzdra 12 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Černá
Barva řemínku Stříbrná
Funkce Luminiscence , Ukazatel data , Stopky

Popis Casio Edifice

Casio, to je slavné jméno, to je značka, kterou zná určitě každý. Víte ale, jaké byly počátky této přeslavné značky hodinek? Společnost Casio vznikla v zemi, kterí se stala kolébkou nejednoho výrobce elektroniky, v samotném Japonsku. Slavnostně založena byla roku 1946 a zakladatelem byl pan Tadaoe Kashi. Úplně prvním produktem, jenž, jenž značka Caso uvedla na trh, byl prsten, který měl sloužit jako cigaretový držák. Tento produkt měl umožnit nositeli cigaretu držet a přitom mít volné ruce. Možná to zní překvapivě ale tento patent se po druhé světové válce stal v Japonsku oblíbený a získal si mezi lidmi velkou popularitu. Nabuzeni úspěchem, začali se inženýři ve firmě Casio věnovat vývoji kalkulaček. V roce 1954 dokončili první model, tím vznikla první kalkulačka. V roce 1957 následně Casio ukázala světu první přenosnou kalkulačku. A to by se nejspíš dalo brát za jakýsi velký krok kupředu, jenž byl předvojem slávy této značky. V osmdesátých letech následně společnost Casio začala pronikat i na trh s hudebními nástroji. Klávesy Casio se prodávaly po celém světě. Zároveň pak firma Casio začala práci na hodinkách, jež si opět získaly mezi lidmi oblibu. Takto vznikly první hodinky ovládané krystalem křemenu, a to jak digitální, tak i analogové. Značka Casio byla prvním výrobcem, jehož hodinky umožňovaly zobrazení času v různých časových zónách, teploty, atmosférického tlaku a výškoměru.

Jak si stojí společnost Casio v současnosti? Pořád jde o velmi oblíbené náramkové hodinky. Nejoblíbenější řadou náramkových hodinek Casio je edice s označením G-Shock. Jde se o hodinky s velkým ciferníkem, které si oblíbili zejména lidé milující sport v jakékoliv podobě. Hodinky G-Shock jsou vodotěsné, vyráběné z odolných materiálů a některé modely těchto hodinek jsou navíc i nárazuvzdorné. Tyto hodinky mají vyspělé funkce, jakými jsou solární napájení, řízení rádiovým signálem, barometr, výškoměr a nebo teploměr. Další oblíbenou kolekcí náramkových hodinek Casio je kolekce Edifice, která se odkazuje na motorsport a vnáší do designu hodinek dnes tolik oblíbený sportovní prvek. Tuto řadu hodinek si zamilovali hlavně sportovně ladění motoristé. Značka Casio však myslí i na mladší ročníky. Pro děti je tu úžasná edice hodinek Baby-G, která podtrhuje mladistvost a hravost. Tato edice hodinek nabízí barevné hodinky nejrůznějších tvarů a provedení. I když tato kolekce hodinek cílí především na děti, jsou i tyto hodinky velmi spolehlivé a přesné. Milujete pobyt v přírodě? V tom případě, protože hlavně vám je určena kolekce Casio hodinek Protrek. Edice Protrek splňuje veškerá očekávání a představy i těch nejnáročnějších milovníků outdooru a maximálně jim zpříjemňuje pobyt venku. Firma Casio vyrábí i kvalitní dámské hodinky. Příslušnicím něžného pohlaví je určena řada Casio Sheen, která skvěle podtrhuje jejich ženskost a eleganci. Dámské hodinky Casio kolekce Sheen se hodí jak do práce, tak pro každodenní nošení ale i na párty a nejrůznější společenské akce. Milujete sport? Pro milovníky sportu Casio připravilo řadu hodinek nesoucí výstižný název Sport. Kdykoliv se tak budete věnovat svému oblíbenému sportu, budete mít vždy přehled o čase. Je toho však mnohem víc, mnohé hodinky této řady mohou hlídat tepovou frekvenci a mohou stopovat sportovní aktivity. Oproti tomu edice náramkových hodinek Casio Collection nabízí mnoho různých stylů náramkových hodinek pro různé okamžiky a to od těch každodenních až po ty speciální. K nalezení jsou tady hodinky hodící se pro běžné nošení ale i hodinky, jež si říkají o to, abyste jim nabídli něco speciálního - například zvláštní událost. Jestliže náležíte mezi ty, kteří by rádi měli stále přehled o čase|přesném čase] je tu pro kategorie hodinek Wave Ceptor, jenž jsou řízeny rádiovým signálem, pokaždé tak budete znát přesný čas a díky tomu budete všude chodit na čas. Hodinky Casio EFR-527D-1A potěší každého milovníka designových náramkových hodinek.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio EFR-527D-1A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty