/ Hodinky / Pánské hodinky / Casio Edifice

Casio Edifice EF-550D-7A

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Edifice
Kód: 29887

Módní hodinky Casio z kolekce Edifice. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 12 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 45 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník stříbrná a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 10 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce Edifice
Kategorie Módní
Vodotěsnost 10 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 45 mm
Výška pouzdra 12 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Stříbrná
Barva řemínku Stříbrná
Funkce Stopky , Ukazatel data

Popis Casio Edifice

Hodinky Casio zná zřejmě úplně každý. Je to zvučný pojem, jenž se stal symbolem spolehlivosti. Jaká je ale historie značky Casio a jak byly vyrobeny první náramkové hodinky Casio? Společnost Casio je zejména známá pro svoje velice odolné náramkové hodinky tolik oblíbené edice G-Shock. G-Shock si zamiovali nejenom sportovci ale také normální vyznavači sportu. Ćím je tato velká obliba způsobena? Jak jsme již napsali, náramkové hodinky G-Shock jsou velmi odolné. Zároveň s tím jsou však moderní. Tato řada působí moderně a neotřele. Dokonce si je oblíbili vojáci a záchranáři nejenom u nás ale také v zahraničí. Další velmi oblíbenou řadou hodinek je kolekce Casio Edifice, která se odvolává na motorsport a vnáří do designu těchto hodinek dnes tak moc žádaný element sportu. Kolekce Edifice působí díky nerezové oceli neskutečně elegantně. Mladým milovníkům Casio hodinek je pak určena edice Casio Baby-G. Edice Baby-G je zosobněním mladistvé lehkovážnosti. Z téhle edice hodinek je přímo cítit radost ze života a lehkovážnost mládí. Milujete výlety do přírody a procházky po lesích? Máte rádi outdoorové aktivity? Pak je přímo vám určena edice hodinek Casio Protrek. Tato edice je navržen všem milovníkům přírody a náročných venkovních aktivit. Zřejmě to teď vypadá tak, že společnost Casio myslí nejvíc na fandy sportu a na mužskou část populace. Ovšem firma Casio má co ukázat i ženám a dívkám. Například taková řada Casio Sheen velmi rafinovaně podtrhuje ženskou něžnost a eleganci. Dámy a dívky si tedy přijdou taky na své a najodu u Casia krásné dámské hodinky. Kolekce Sheen jim skýtá elegantní, dokonalé ale zároveň moderní dámské hodinky. I hodinky z této edice se vyznačují maximální možnou přesností a kvalitou. Ale zpět ke sportu. Všichni fanoušsci sportu stoprocentně ocení známou řadu Casio Sport, jež je určená všem lidem s aktivním stylem života. Řada hodinek Sport bude parťákem na vašem tréninku, stane se parťákem cestou do cíle. V poslední době je také hodně oblíbená edice náramkových hodinek Casio Collection, která nám nabízí dost různých stylů a druhů náramkových hodinek pro různé příležitosti. Firma Casio přišla na trh s ještě jednou hodně zajímavou edicí náramkových hodinek. Bylo vyslyšeno přání všech manažerů, majitelů firem a firmiček a jednoduše všech těch, kterým šlo o to, aby měli vždycky co přesný přehled o čase. Ona kolekce má název Casio Wave Ceptor. Nestane se, že byste přišli na domluvenou schůzku pozdě a nebo že by vám ujel třeba autobus. Ať už hledáte stylové hodinky nebo něžné dámské hodinky, společnost Casio vám má co nabídnout. Stejně jako na hodinky Casio, tak i hodinky Casio EF-550D-7A vynikají skvělou přesností a skvělou kvalitou použitého materiálu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio EF-550D-7A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty