Casio G-Shock DW-5600MS-1

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: G-Shock
Kód: 84053

Sportovní hodinky Casio z kolekce G-Shock. Ideální doplněk pro muže upřednostňující digitální a oválné hodinky. Uvnitř odolného, 13 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní plast, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 43 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila černá, ciferník černá a řemínek černá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí plast. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 20 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce G-Shock
Kategorie Sportovní
Vodotěsnost 20 ATM
Typ číselníku Digitální
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Oválné
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Plast
Materiál řemínku Plast
Průměr/Šířka pouzdra 43 mm
Výška pouzdra 13 mm
Barva pouzdra Černá
Barva ciferníku Černá
Barva řemínku Černá
Funkce Osvětlení , Datum , Zobrazení 24 hod. času , Časovač , Alarm

Popis Casio G-Shock

Casio, to je legenda, je to značka, kterou zná zřejmě úplně každý. Tušíte ale, jaké byly počátky této legendy mezi výrobci hodinek? Firma Casio byla založena v království techniky, v samotném Japonsku. Založena zde byla roku 1946 a zakladatelem byl pan Tadaoe Kashi. Úplně prvním produktem, jenž, jenž společnost představila veřejnosti, byl nenápadný prsten, jenž měl sloužit jako cigaretový držák. Tento prstýnek umožnil nositeli cigaretu držet a zároveň mít volné ruce. Možná to bude znít překvapivě ale tento patent se po 2. světové válce stal v Japonsku oblíbený a získal si velkou oblibu. Nabuzeni úspěchem, začali se inženýři ve společnosti Casio věnovat vývoji kalkulaček. V roce 1954 byl představen první model, tím vznikla první pravá kalkulačka. Roku 1957 následně Casio představila světu první přenosnou kalkulačku. A to by se možná dalo brát za velký krok kupředu, který byl předzvěstí slávy společnosti Casio. V osmdesátých letech pak Casio začala pronikat také na trh s hudebními nástroji. Klávesy Casio se prodávaly po celém světě. Současně potom společnost Casio započala práci na náramkových hodinkách, které si zase získaly mezi lidmi velkou oblibu. Takto vznikly první náramkové hodinky ovládané krystalem křemenu, a to jak analogové, tak i digitální. Firma Casio byla prvním výrobcem, jehož hodinky umožňovaly zobrazení času v různých časových zónách, teploty, atmosférického tlaku a výškoměru.

Jak je na tom společnost Casio v současnosti? Pořád se jedná o jednu z nejoblíbenějších značek hodinek. Nejprodávanější kolekcí hodinek Casio je kolekce G-Shock. Jedná se o hodinky s velkým ciferníkem, které si oblíbili hlavně lidé vyznávající sport. Náramkové hodinky G-Shock jsou vodotěsné, vyráběné z odolných materiálů a mnohé modely jsou navíc i nárazuvzdorné. Tyto hodinky mají pokročilé funkce, jakými je například solární napájení, řízení rádiovým signálem, barometr, výškoměr a nebo teploměr. Další velmi oblíbenou řadou hodinek Casio je řada Edifice, jenž se odvolává na motorsport a vnáší do designu těchto hodinek dnes tolik žádaný sportovní prvek. Tuto edici hodinek si oblíbili hlavně sportovně ladění motoristé. Firma Casio však myslí i na mladší ročníky. Dětem je k dispozici oblíbená kolekce hodinek Baby-G, která podtrhuje mladistvost a hravost. Tato kolekce hodinek nabízí barevné hodinky nejrůznějších tvarů a stylů provedení. I když tato edice Casio hodinek cílí zejména na děti, jsou i tyto náramkové hodinky vysoce spolehlivé a jsou opět vysoce kvalitní. Milujete vycházky do přírody? Potom zbystřete, protože hlavně vám je určena edice Casio hodinek Protrek. Edice Protrek splňuje všechna očekávání a představy i těch nejnáročnějších milovníků outdooru a maximálně jim zpříjemňuje pobyt venku. Casio nabízí také kvalitní náramkové dámské hodinky. Příslušnicím něžného pohlaví je určena kolekce hodinek Casio Sheen, která dokonale zvýrazňuje jejich ženskost a eleganci. Dámské hodinky Casio kolekce Sheen se hodí jak do práce, tak pro denní nošení ale i na párty a nejrůznější společenské akce. Baví vás sport? Pro ty, kdo sportem žijí Casio představilo kolekci hodinek nesoucí označení Sport. Kdykoliv se budete věnovat sportu, budete mít přesný přehled o čase. Je toho ale víc, mnohé náramkové hodinky této kolekce hlídají tepovou frekvenci a mohou stopovat vaše sportovní aktivity. Oproti tomu edice hodinek Collection nabízí velké množství různých stylů náramkových hodinek pro různé příležitosti a to od těch běžných až po ty unikátní. K nalezení jsou zde hodinky hodící se pro každodenní nošení ale i hodinky, jenž si přímo samy říkají o to, abyste jim nabídli něco navíc - např. zvláštní událost. Jestliže náležíte mezi ty, kteří chtějí mít pořád přehled o čase|přesném čase] je tady pro Vás edice Wave Ceptor, které jsou ovládány rádiovým signálem, vždycky tak budete znát naprosto přesný čas a nikdy nepřijdete pozde na schůzku. Hodinky Casio DW-5600MS-1D potěší každého milovníka kvalitních náramkových hodinek.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio DW-5600MS-1


0 - nejhorší, 5 - nejlepší