/ Hodinky / Pánské hodinky / Casio Collection

Casio Collection CPW-500H-1A

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Collection
Kód: 84051

Klasické hodinky Casio z kolekce Collection. Ideální doplněk pro muže upřednostňující kombinované a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 12 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní resin, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné plastové sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila černá, ciferník černá a řemínek černá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí pryskyřice. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

  • není skladem

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce Collection
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Kombinované
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Plastové
Materiál pouzdra Resin
Materiál řemínku Pryskyřice
Průměr pouzdra 45 mm
Výška pouzdra 12 mm
Barva pouzdra Černá
Barva ciferníku Černá
Barva řemínku Černá
Funkce Datum , Zobrazení 24 hod. času , Fáze měsíce , Hodinový časový signál , Časovač , Osvětlení , Kompas , Kalendář , Stopky , Alarm , Světové časy , Teploměr

Popis Casio Collection

Hodinky Casio zná nejspíš téměř každý. Je to pojem, jenž se stal symbolem kvality. Jaká je však minulost firmy Casio a jak vlastně vznikly první hodinky Casio? Firma Casio je zejména známá pro své neskutečně odolné hodinky tolik oblíbené edice G-Shock. Hodinky G-Shock si oblíbili nejen známí sportovci ovšem také amatérští vyznavači sportovních aktivit. Ćím je tato velká obliba způsobena? Jak už jsme napsali, hodinky G-Shock jsou neuvěřitelně odolné. Zároveň s tím jsou ale propracované i po stránce designu. Působí neotřele a moderně. Dokonce si tuto řadu hodinek oblíbili vojáci a záchranáři nejenom u nás ale i v zahraničí. Další velmi oblíbenou řadou hodinek Casio je kolekce Casio Edifice, jenž cílí na motorsport a přidává do designu hodinek dnes tak moc žádaný sportovní element. Casio Edifice působí díky oceli neuvěřitelně elegantně a moderně. Mladším milovníkům hodinek značky Casio je pak určena edice hodinek Casio. Baby-G je zosobněním mladistvé rozpustilosti. Z této řady hodinek je přímo cítit radost ze života a lehkovážnost mládí. Milujete výlety do přírody a toulání po lesích? Máte rádi outdoorové aktivity? Potom je přímo vám určena řada hodinek Protrek. Tahle kolekce je navržen všem milovníkům přírody a náročných venkovních aktivit. Možná to zatím vypadá tak, že společnost Casio myslí nejvíc na fandy sportu a na muže. Nenechte se zmýlit, firma Casio má co dát i dívkám a ženám. Například taková řada Casio Sheen rafinovaně podtrhuje ženskou něžnost a ženskou eleganci. Dívky a dámy si tedy přijdou také na své a objeví dokonalost dámských hodinek značky Casio. Kolekce Casio Sheen jim skýtá elegantní, dokonalé ale současně moderní dámské náramkové hodinky. I dámské hodinky jsou charakteristické vysokou přesností a neuvěřitelnou kvalitou. Teď ale zase zpátky ke sportu. Všicni milovníci sportovních aktivit určitě ocení také edici Casio hodinek Sport, která je určena lidem s aktivním přístupem k životu. Řada Sport se stane partnerem na vašem tréninku, stane se parťákem cestou k cíli. V posledních letech je také velmi oblíbená edice náramkových hodinek Casio Collection, jnež nabízí dost různých stylů a typů hodinek pro nejrůznější možné příležitosti. Značka Casio přišla na trh s další hodně zajímavou edicí hodinek. Byly vyslyšeny touhy manažerů, ředitelů firem a zkrátka všech, kterým šlo o to, aby měli vždycky co nejpřesnější přehled o čase. Řada nese jméno Casio Wave Ceptor. Nehrozí, že byste přišli na domluvené jednání pozdě a nebo že by vám ujela třeba tramvaj. Ať už sháníte klasické náramkové hodinky nebo něžné hodinky, značka Casio vám má co nabídnout. Tak jako na Casio hodinky, tak i náramkové hodinky Casio CPW-500H-1A vynikají skvělou přesností a překvapivou kvalitou materiálu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Naši specialisté vám rádi poradí

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
581 580 660
Po–Pá 9–17 hod.


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio CPW-500H-1A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší