/ Hodinky / Pánské hodinky / Casio Collection

Casio Collection CPW-500H-1A

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Collection
Kód: 84051

Klasické hodinky Casio z kolekce Collection. Ideální doplněk pro muže upřednostňující kombinované a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 12 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní resin, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 45 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné plastové sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila černá, ciferník černá a řemínek černá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí pryskyřice. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce Collection
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Kombinované
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Plastové
Materiál pouzdra Resin
Materiál řemínku Pryskyřice
Průměr/Šířka pouzdra 45 mm
Výška pouzdra 12 mm
Barva pouzdra Černá
Barva ciferníku Černá
Barva řemínku Černá
Funkce Kompas , Kalendář , Alarm , Teploměr , Zobrazení 24 hod. času , Fáze měsíce , Hodinový časový signál , Časovač , Datum , Světové časy , Stopky , Osvětlení

Popis Casio Collection

Hodinky Casio zná nejspíš téměř každý. Je to pojem, jenž se stal symbolem kvality. Jaká je však minulost firmy Casio a jak vlastně vznikly první hodinky Casio? Firma Casio je zejména známá pro své neskutečně odolné hodinky tolik oblíbené edice G-Shock. Hodinky G-Shock si oblíbili nejen známí sportovci ovšem také amatérští vyznavači sportovních aktivit. Ćím je tato velká obliba způsobena? Jak už jsme napsali, hodinky G-Shock jsou neuvěřitelně odolné. Zároveň s tím jsou ale propracované i po stránce designu. Působí neotřele a moderně. Dokonce si tuto řadu hodinek oblíbili vojáci a záchranáři nejenom u nás ale i v zahraničí. Další velmi oblíbenou řadou hodinek Casio je kolekce Casio Edifice, jenž cílí na motorsport a přidává do designu hodinek dnes tak moc žádaný sportovní element. Casio Edifice působí díky oceli neuvěřitelně elegantně a moderně. Mladším milovníkům hodinek značky Casio je pak určena edice hodinek Casio. Baby-G je zosobněním mladistvé rozpustilosti. Z této řady hodinek je přímo cítit radost ze života a lehkovážnost mládí. Milujete výlety do přírody a toulání po lesích? Máte rádi outdoorové aktivity? Potom je přímo vám určena řada hodinek Protrek. Tahle kolekce je navržen všem milovníkům přírody a náročných venkovních aktivit. Možná to zatím vypadá tak, že společnost Casio myslí nejvíc na fandy sportu a na muže. Nenechte se zmýlit, firma Casio má co dát i dívkám a ženám. Například taková řada Casio Sheen rafinovaně podtrhuje ženskou něžnost a ženskou eleganci. Dívky a dámy si tedy přijdou také na své a objeví dokonalost dámských hodinek značky Casio. Kolekce Casio Sheen jim skýtá elegantní, dokonalé ale současně moderní dámské náramkové hodinky. I dámské hodinky jsou charakteristické vysokou přesností a neuvěřitelnou kvalitou. Teď ale zase zpátky ke sportu. Všicni milovníci sportovních aktivit určitě ocení také edici Casio hodinek Sport, která je určena lidem s aktivním přístupem k životu. Řada Sport se stane partnerem na vašem tréninku, stane se parťákem cestou k cíli. V posledních letech je také velmi oblíbená edice náramkových hodinek Casio Collection, jnež nabízí dost různých stylů a typů hodinek pro nejrůznější možné příležitosti. Značka Casio přišla na trh s další hodně zajímavou edicí hodinek. Byly vyslyšeny touhy manažerů, ředitelů firem a zkrátka všech, kterým šlo o to, aby měli vždycky co nejpřesnější přehled o čase. Řada nese jméno Casio Wave Ceptor. Nehrozí, že byste přišli na domluvené jednání pozdě a nebo že by vám ujela třeba tramvaj. Ať už sháníte klasické náramkové hodinky nebo něžné hodinky, značka Casio vám má co nabídnout. Tak jako na Casio hodinky, tak i náramkové hodinky Casio CPW-500H-1A vynikají skvělou přesností a překvapivou kvalitou materiálu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio CPW-500H-1A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší