Casio Collection AW-81D-1A

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Collection
Kód: 81593

Sportovní hodinky Casio z kolekce Collection. Ideální doplněk pro muže upřednostňující kombinované a hranaté hodinky. Uvnitř odolného, 14 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel + plast, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 39 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné plastové sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník černá a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

  • není skladem

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce Collection
Kategorie Sportovní
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Kombinované
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Hranaté
Materiál skla Plastové
Materiál pouzdra Ocel + Plast
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 39 mm
Výška pouzdra 14 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Černá
Barva řemínku Stříbrná
Funkce Datum , Kalendář , Alarm , Stopky , Zobrazení 24 hod. času , Časovač , Světové časy

Popis Casio Collection

Casio, to je známý pojem, je to značka, jež zná nejspíš úplně každý. Znáte ale začátky tohoto hodinářského giganta? Značka Casio vznikla v zemi, kterí se stala kolébkou nejednoho výrobce elektroniky, v samotném Japonsku. Vznikla v dubnu roku 1946 a jejím zakladatelem byl pan Tadaoe Kashiem. Úplně prvním produktem, který, jenž firma Casio uvedla na trh, byl prsten, který fungoval jako držák cigaret. Prsten umožnil nositeli cigaretu držet a zároveň mít volné ruce. Nejspíše to bude znít překvapivě ale tento vynález se po druhé světové válce stal v Japonsku populární a získal si mezi lidmi velkou popularitu. Nabuzeni úspěchem, začali se technici ve společnosti Casio věnovat vývoji kalkulačky. Roku 1954 byl dokončen první model, čímž byla vytvořena první pravá kalkulačka. V roce 1957 pak Casio představila celému světu první přenosnou kalkulačku. To by se nejspíše dalo brát za jakýsi velký krok kupředu, jenž byl předzvěstí popularity společnosti Casio. V osmdesátých letech potom společnost Casio začala pronikat také na trh s hudebními nástroji. Elektrické klávesy Casio se nabízely po celém světě. Zároveň potom Casio započala práci na náramkových hodinkách, které si opět získaly oblibu. Tak vznikly první náramkové hodinky ovládané krystalkem křemene, a to jak digitální, tak i analogové. Společnost Casio byla prvním výrobcem, jehož náramkové hodinky umožňovaly zobrazení času v různých časových zónách, výškoměru, atmosférického tlaku a teploty.

Jak si stojí Casio v současnosti? Stále jde o jedny z nejoblíbenějších hodinek. Nejoblíbenější kolekcí náramkových hodinek Casio je řada s označením G-Shock. Jde se o hodinky s velkým ciferníkem, jenž si oblíbili převážně lidé milující sport v jakékoliv podobě. Náramkové hodinky G-Shock jsou vodotěsné, vyráběné z kvalitních materiálů a mnohé modely jsou navíc nárazuvzdorné. Tyto náramkové hodinky mají vyspělé funkce, jakými je solární napájení, ovládání rádiovým signálem, barometr, výškoměr a nebo teploměr. Další velmi oblíbenou řadou Casio hodinek je řada Edifice, která se odkazuje na motorsport a vnáší do designu těchto hodinek dnes tolik oblíbený sportovní prvek. Tuto edici hodinek si zamilovali zejména sportovně ladění motoristé. Firma Casio však myslí i na mladší ročníky. Dětem je k dispozici zajímavá řada Baby-G, jež zvýrazňuje mladistvost a rozpustilost. Tato edice hodinek nabízí barevné hodinky nejrůznějších tvarů a stylů provedení. I když tato řada hodinek cílí hlavně na děti, jsou i tyto hodinky vysoce spolehlivé a přesné. Milujete výlety a outdoorové aktivity? Pak, jelikož právě pro vás je určena kolekce hodinek Protrek. Kolekce hodinek Protrek splňuje veškerá očekávání a představy i těch nejnáročnějších milovníků outdooru a maximálně jim zpříjemňuje pobyt venku. Casio nabízí také kvalitní náramkové dámské hodinky. Příslušnicím něžného pohlaví je určena řada hodinek Casio Sheen, jenž úžasně podtrhuje jejich ženskost a eleganci. Dámské hodinky Casio edice Sheen se hodí jak do práce, tak pro každodenní nošení ale i na párty a společenské akce. Milujete sport? Pro ty, kdo sportem žijí Casio představilo edici hodinek nesoucí označení Sport. Kdykoliv se budete věnovat sportu, budete mít přesný přehled o čase. A co víc, mnohé náramkové hodinky této edice hlídají tepovou frekvenci a mohou stopovat vaše sportovní aktivity. Oproti tomu edice hodinek Casio Collection nabízí velké množství nejrůznějších stylů hodinek pro různé okamžiky a to od těch běžných až po ty unikátní. Najdete zde náramkové hodinky hodící se pro každodenní nošení ale i hodinky, které si říkají o to, abyste jim nabídli něco jiného - například významnou událost. Pakliže spadáte mezi ty, kteří chtějí mít stále přehled o čase|přesném čase] je tu pro kolekce hodinek Wave Ceptor, které jsou řízeny rádiovým signálem, vždycky tak budete vědět přesný čas a nikam nepřijdete pozdě. Náramkové hodinky Casio AW-81D-1AVDF potěší každého milovníka kvalitních náramkových hodinek.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00






Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio AW-81D-1A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší