TOTÁLNÍ VÝPRODEJ!!!

Pánské hodinky Casio AW-80D-1A2

 • Portfolio: Hodinky
 • Určení: Pro muže
 • Značka: Casio
 • Kolekce: Classic
 • Kategorie: Sportovní
 • Vodotěsnost: 50 M
 • Typ číselníku: Kombinované
 • Typ strojku: Bateriový - QUARTZ
 • Tvar pouzdra: Kulaté
 • Materiál skla: Minerální
 • Další parametry

Běžná cena s DPH: 1 640 Kč

Cena s DPH:
1 188 

Kód: 86984

Galerie Casio AW-80D-1A2

 • Pánské hodinky Casio AW-80D-1A2
 • Pánské hodinky Casio AW-80D-1A2
 • Pánské hodinky Casio AW-80D-1A2
 • Pánské hodinky Casio AW-80D-1A2

Popis Casio AW-80D-1A2

Náramkové hodinky Casio jsou nejenom neskutečně přesným ukazatelem času, ale také nepostradatelným pomocníkem, jenž obsahuje další užitečné funkce, jakými jsou barometr, kompas, teploměr, výškoměr, měření tepové frekvence a další. Zároveň s těmito užitečnými funkcemi jsou také náramkové hodinky značky Casio také výrazným módním doplňkem, který ocení všichni moderní muži i ženy. Casio hodinky jsou tedy úžasným módním doplňkem každého stylového člověka při každodenních pochůzkách a aktivitách. A právě díky tomu se tyto hodinky hodí jak pro volnočasové aktivity, tak pro speciální chvíle, kterými jsou například schůzky s významnými spolupracovníky nebo jiné pohovory. Casio hodinky vás zkrátka nikdy nenechají v nesnázích. Zároveň tak náramkové hodinky Casio AW-80D-1A2 vám budou dělat radost každý den.

Dámské i pánské Casio hodinky můžete koupit i v luxusní kolekci. Kolekci luxusních hodinek Casio si zamilovali lidé, jenž od svých hodinek chtějí víc, než klasický ukazatel času. Stejně tak značka Casio má ve své nabídce také kolekci náramkových hodinek pro sport. Sportovní náramkové hodinky od Casia obsahují kupříkladu i zapracované GPS, díky němuž vždy budete vědět, kde se zrovna nacházíte a neztratíte se ani v divočině. Chcete-li náramkové hodinky do skutečně extrémních podmínek a přitom chcete mít náramkové hodinky, které vás budou i výborně prezentovat, tak si z bohatého sortimentu hodinek Casio jistě vyberete. Pánské náramkové hodinky značky Casio vynikají především svým skvělým vzhledem. Při výrobě hodinek ovšem nezůstalo pouze u moderního designu, ale bylo do nich zároveň zakomponováno velké množství nových funkcí, které každý moderní muž potřebuje. Dámské náramkové hodinky Casio jsou zase velmi elegantní a stanou se šperkem každého dívčího zápěstí. Hodinky Casio potěší také milovníky klasiky a jednoduchého designu.

Ptáte se, jaká kolekce hodinek Casio je mezi lidmi nejoblíbenější? Za nejúspěšnější kolekci hodinek Casio jde jistě považovat G-Shock. Kolekce G-Shock si získala oblibu uživatelů zejména díky pokrokovému vzhledu a nespočtu funkcí, které tyto náramkové hodinky Casio mají. Uvést můžeme kompas, barometr, měřič tepové frekvence, výškoměr a další spoustu funkcí. Spousta hodinek edice G-Shock je navíc řešena tak, aby byly dostatečně odolné a snesly zacházení běžné při sportovních aktivitách. Normální je tedy například minerální sklíčko a pouzdro z nerezové oceli, jenž Casio hodinky ochrání až do hloubky 100 metrů pod vodou.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

Značka: Casio
Kolekce: Classic

Parametry Casio AW-80D-1A2

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce Classic
Kategorie Sportovní
Vodotěsnost 50 M
Typ číselníku Kombinované
Typ strojku Bateriový - QUARTZ
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr ciferníku 40 mm
Výška pouzdra 11 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Černá
Barva řemínku Stříbrná
Funkce Datum, Stopky, Alarm, Osvětlení, Světové časy
Druh úpravy Bez úpravy

Vložit recenzi k produktu


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

0 - nejhorší, 5 - nejlepší

0 - nejhorší, 5 - nejlepší


Chci se zeptat

Podobné produkty jiné značky

Akční nabídka produktů

Košík 0 Kč 0

Naposledy
prohlíženo

Uživatelská sekce

Přihlásit
nebo registrovat