TOTÁLNÍ VÝPRODEJ!!!

Pánské hodinky Casio AEQ-100BW-9A

 • Portfolio: Hodinky
 • Určení: Pro muže
 • Značka: Casio
 • Kolekce: Classic
 • Kategorie: Sportovní
 • Typ číselníku: Kombinované
 • Typ strojku: Bateriový - QUARTZ
 • Tvar pouzdra: Kulaté
 • Materiál skla: Plastové
 • Materiál pouzdra: Plast
 • Další parametry

Běžná cena s DPH: 2 130 Kč

Cena s DPH:
1 430 

Kód: 87327

Galerie Casio AEQ-100BW-9A

Popis Casio AEQ-100BW-9A

Casio hodinky jsou nejenom neskutečně přesným ukazatelem času, ale i nenahraditelným pomocníkem, který obsahuje další užitečné funkce, jako je barometr, kompas, teploměr, výškoměr, měření tepové frekvence a jiné. Zároveň jsou však náramkové hodinky značky Casio také výrazným módním doplňkem, jenž ocení úplně každý moderní muž i žena. Hodinky značky Casio jsou tedy úžasným módním doplňkem každého stylového člověka při každodenních aktivitách, schůzkách nebo procházkách. A právě díky tomu se tyto náramkové hodinky hodí jak na procházky, tak pro speciální chvíle, jakými jsou například schůzky s významnými spolupracovníky nebo jiné pohovory. Hodinky značky Casio vás prostě nikdy nezklamou. Stejně tak hodinky Casio AEQ-100BW-9AVDF vám budou dělat radost každý den.

Dámské i pánské Casio hodinky můžete koupit i v luxusní kolekci. Luxusní řady hodinek Casio si oblíbili lidé, jenž od náramkových hodinek chtějí víc, než klasický ukazatel časomíry. Stejně tak značka Casio má v nabídce verzi kvalitních hodinek pro sport. Sportovní náramkové hodinky značky Casio obsahují například i integrované GPS, díky němuž vždy budete vědět, kde se zrovna nacházíte a neztratíte se ani v lese. Chcete-li náramkové hodinky do skutečně extrémních podmínek a zároveň chcete mít náramkové hodinky, jenž vás budou také výborně prezentovat, tak si z širokého sortimentu hodinek Casio jistě vyberete. Pánské hodinky značky Casio vynikají zejména svým skvělým desingem. Při výrobě ovšem nezůstalo jen u zajímavého designu, ale bylo do nich zabudováno množství užitečných funkcí, jenž každý moderní muž rád využije. Dámské náramkové hodinky Casio jsou zase velmi elegantní a stanou se drahokamem každého ženského zápěstí. Hodinky Casio potěí ovšem i milovníky a lovce klasického designu.

Ptáte se, jaká edice Casio hodinek je nejprodávanější? Za nejprodávanější edici Casio hodinek můžeme určitě považovat kolekci G-Shock. Kolekce hodinek G-Shock si získala oblibu uživatelů především díky netradičnímu designu a nespočtu funkcí, které tyto hodinky Casio mají. Zmínit můžeme kompas, barometr, měřič tepové frekvence, výškoměr a mnoho dalších funkcí. Spousta hodinek řady G-Shock je navíc řešena tak, aby byly dost odolné a vydržely zacházení běžné při sportu. Samozřejmostí je tedy například minerální sklíčko nebo pouzdro z nerezu, jež Casio hodinky ochrání až do hloubky 100 m pod vodou.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

Značka: Casio
Kolekce: Classic

Parametry Casio AEQ-100BW-9A

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce Classic
Kategorie Sportovní
Typ číselníku Kombinované
Typ strojku Bateriový - QUARTZ
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Plastové
Materiál pouzdra Plast
Materiál řemínku Plast
Průměr ciferníku 48 mm
Výška pouzdra 14 mm
Barva pouzdra Černá
Barva ciferníku Zlatá
Barva řemínku Černá
Funkce Stopky, Alarm, Datum, Světové časy
Druh úpravy Bez úpravy

Vložit recenzi k produktu


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

0 - nejhorší, 5 - nejlepší

0 - nejhorší, 5 - nejlepší


Chci se zeptat

Akční nabídka produktů

Košík 0 Kč 0

Naposledy
prohlíženo

Uživatelská sekce

Přihlásit
nebo registrovat