Oslnivý Michael Kors

Oslnivý Michael Kors

Prohlédnout nabídku

 

Ptáte se, která značka patří mezi nejúspěšnější a nejoblíbenější v módním průmyslu vůbec? Správně, odpověď zní Michael Kors. Snad jedině on může oblékat celebrity na červeném koberci, stejně jako miliony “obyčejných” žen a mužů, kteří brázdí městské bulváry. Dopřejte si taky trochu toho luxusu a svezte se na módní vlně Michaela Korse.  

Vyberte si z originální dílny Michaela Korse:
 

Hodinky Michael Kors - prudce elegantní záležitost


Vybrat hodinky Michael Kors

 

Zatoužili jste po americkém luxusu od Michaela Korse? Co takhle začít hodinkami. Jsou moderní a nadčasové, ale zároveň velmi elegantní. Jejich obvykle celokovové zpracování je řadí mezi módní kousky, které padnou na jemnou ruku elegantní dámy i mužné zápěstí charismatického gentlemana. A to při jakékoliv příležitosti. Vybrat si můžete ze zlatých, stříbrných nebo v módní variantě růžového zlata.

 

Ať už zvolíte dámské hodinky Michael Kors nebo jejich pánskou variantu, můžete si být jistí jednou věcí. Dobrý vkus vám nikdo neodepře.Parfémy a kabelky Michael Kors 


Vybrat parfém MK

Svěží a osobité parfémy Michael Kors si zamilujete na první přičichnutí. Moderní styl amerických velkoměst v kombinaci s důvěrně známými květinovými, dřevitými a citrusovými tóny vytváří perfektní vůně, se kterými vždy zazáříte. Dámské parfémy Michael Kors podpoří charisma sebevědomé ženy, pánské parfémy Michael Kors vyzdvihnou přednosti moderního muže. Stačí si jen vybrat!


Existuje ještě jedna věc, bez které se moderní a praktické ženy neobejdou. Elegantní dámská kabelka z kvalitního materiálu, do které se pohodlně vejdou podklady na poradu i svačina pro doplnění energie. Vyberte si z kožených dámských kabelek Michael Kors tu svoji!

Vybrat kabelku MK

Aktuálně: Doprava zdarma na více než 4 500 produktů – více ZDE

Dovezeme vám to zadarmo  – více ZDE

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up