Oslnivý Michael Kors

Oslnivý Michael Kors

Prohlédnout nabídku

 

Ptáte se, která značka patří mezi nejúspěšnější a nejoblíbenější v módním průmyslu vůbec? Správně, odpověď zní Michael Kors. Snad jedině on může oblékat celebrity na červeném koberci, stejně jako miliony “obyčejných” žen a mužů, kteří brázdí městské bulváry. Dopřejte si taky trochu toho luxusu a svezte se na módní vlně Michaela Korse.  

Vyberte si z originální dílny Michaela Korse:
 

Hodinky Michael Kors - prudce elegantní záležitost

Vybrat hodinky Michael Kors

 

Zatoužili jste po americkém luxusu od Michaela Korse? Co takhle začít hodinkami. Jsou moderní a nadčasové, ale zároveň velmi elegantní. Jejich obvykle celokovové zpracování je řadí mezi módní kousky, které padnou na jemnou ruku elegantní dámy i mužné zápěstí charismatického gentlemana. A to při jakékoliv příležitosti. Vybrat si můžete ze zlatých, stříbrných nebo v módní variantě růžového zlata.

 

Ať už zvolíte dámské hodinky Michael Kors nebo jejich pánskou variantu, můžete si být jistí jednou věcí. Dobrý vkus vám nikdo neodepře.Parfémy Michael Kors 

Vybrat parfém MK

Svěží a osobité parfémy Michael Kors si zamilujete na první přičichnutí. Moderní styl amerických velkoměst v kombinaci s důvěrně známými květinovými, dřevitými a citrusovými tóny vytváří perfektní vůně, se kterými vždy zazáříte. Dámské parfémy Michael Kors podpoří charisma sebevědomé ženy, pánské parfémy Michael Kors vyzdvihnou přednosti moderního muže. Stačí si jen vybrat!


AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! více zde

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! Více ZDE

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up