Máte vybráno 348 položek
  • Portfolio:
  • Šperky 
  • Typ šperku:
  • Náramek  remove

Náramek

Mezi jedny z nejoblíbenějších šperků patří jednoznačně náramky. Krásná ozdoba zápěstí může mít nespočet podob a stylů, mezi kterými si vybere úplně každý. Pro běžné každodenní nošení se hodí hlavně jemné zlaté či stříbrné náramky s drobnými přívěsky, které perfektně zkombinujete s jakýmkoliv druhem outfitu. Zajímavá možnost, jak si pohrát s těmito něžnými šperky je jejich vrstvení nebo kombinace s hodinkami. Vrstvení šperků je momentálně vysoce módní záležitost, takže se nebraňte vkusnému experimentování. Dámské náramky ale mohou být i mnohem výraznější. Pokud si libujete v okázalých špercích, můžete zvolit náramek v podobě kovového řetězu, který momentálně velmi trendy. Samostatnou kapitolu tvoří náramky, které si můžete utvářet dle vlastních preferencí díky připínacím klipům a korálkům. Hlavním zástupcem této kategorie je rozhodně populární Pandora, která se těší oblibě u žen po celém světě. Náramky ale nejsou pouze doménou něžného pohlaví. Právě ony jsou jedním z mála šperků, které rádi navlékají i muži. Pánské náramky mohou působit velmi sexy a ležérně. Mezi pánskými náramky jsou jednoznačně nejoblíbenější modely tvořené koženými pásky, které jsou všemožně propletené, různě zbarvené a často zdobené korálky nebo přívěsky.

Máte-li náramky v oblibě, pak vsaďte na šperk známé značky, která vám zaručí jeho kvalitu. Mimo zmiňované nejoblíbenější náramky Pandora můžete vybírat například mezi šperky Tommy Hilfiger. U této oblíbené americké značky si přijdou na své převážně sportovně založení jedinci, kteří mají rádi přímočarou módu čistých linií a moderního designu. V portfoliu najdete krásné dámské i pánské náramky. Tradičnější pojetí náramku jako zdobeného šperku představuje značka Guess. Ozdoby zápěstí od Guess jsou třpytivé a ženské. Avšak i značka Guess nabízí náramky pro muže. Oblíbenou značkou šperků je i Paul Hewitt, jehož náramky ve valné většině zdobí ikonická kotva, jakožto symbol odvážných dobrodruhů i milovníků moře a oceánů. 

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up