Vánoční pohádka Michaela Korse: O módním nebi

 

VSTUP DO SVĚTA MK

Bylo nebylo, jednoho horkého srpnového dne se na Long Islandu zrodila skutečná legenda. Nebyl to princ, ani rytíř, ale švarný jinoch s nevšedním talentem. Dlouho o své divotvorné schopnosti sám netušil. Ze všeho nejvíc si přál stát se hercem. Neuměl však ani zpívat, ani tancovat. Začínal být zoufalý. Pak se na něj štěstěna usmála a on si uvědomil svůj cit pro čarodějné umění módního návrhářství. Zcela mu propadl. A naučil se mnoha kouzlům, jaká svět předtím neviděl.

Jeho jméno se stalo proslulým, rozšířilo se po celém světě a kousky z jeho módní dílny má dnes doma bezmála každý druhý.

A jaké bylo toto jméno? Dodnes zní stejně úderně jako ve svých počátcích – Michael Kors.

Hodinky Michael Kors mají jednu mimořádnou vlastnost: nejsou drahé, a přesto dovedou proměnit obyčejné oblečení v úchvatnou parádu. I pouhá dýně změní svoji podobu. Zní vám to neuvěřitelně? Tak se připravte, ocitli jste se totiž ve vánoční pohádce

 


Obdarujte sebe a své blízké originálem od Michaela Korse

Vyberte si hodinky Michael Kors

 

Dámské hodinky Michael Kors jsou většinou celokovové, nejčastěji laděné do zlatých, stříbrných nebo růžových tónů. Takové hodinky by neměly chybět v žádné šperkovnici. Skvěle sedí na ruce a lze je nosit téměř při každé příležitosti (do práce, na schůzku, do divadla). Ve velkém množství kolekcí si každá žena najde ty, nad kterými slastně vydechne „takové hodinky jsem si vždycky přála“… Neváhejte dlouho – a Vaše přání se jako mávnutím kouzelného proutku vyplní...

Stejně tak pánské hodinky Michael Kors nabízí řadu stylových náramkových hodinek, které jasně oddělí krále a pěšáky. Možná Vás nepřenesou na druhou stranu světa jako kouzelný prsten, ale zvednou Vám sebevědomí a dodají odvahu.

Vyberte Korsky pro své přátele, rodinu anebo taky pro sebe! Otevřete dveře vánoční pohádce!

  • Módní = na dámskou jízdu, na večírek, na kávičku s kamarádkami
  • Klasické = do práce, na dovolenou, na festival
  • Sportovní = pro dobrodruhy (pro dobrodružné povahy), na aktivní odpočinek
  • Luxusní = pro kočky, co se rády blýsknou; pro módní expertky

 

Hodinky Michael Kors – pohádkový doplněk, který Vás nezklame

 

Náramkovým hodinkám Michael Kors propadli ženy i muži z celého světa, stejně jako jeho módě. Ale jak to, že se Michael Kors jako jeden z mála amerických návrhářů prosadil i v Evropě? Protože se zaměřil na každodenní elegantní módu (pod heslem „ready to wear“)? Anebo díky svým neobyčejným schopnostem vyčarovat přesně to, po čem mnozí tajně touží? Jeho modely nejsou nijak vyzývavé. Naopak oslní svou rafinovaností a dokonalou střídmostí. Ve stejném duchu navrhuje i své dámské a pánské náramkové hodinky..

Zralé dámy jistě nadchnou třpytící se klasické hodinky s kulatým ciferníkem a užším řemínkem z kolekce Parker, jež jasně ukazují, že styl a elegance není limitovaná věkem, ale odvahou a mírou sebedůvěry. Velmi různorodá a tím pádem i nesmírně zajímavá je také kolekce Runway, jejíž modely spojuje snad jen jediné – krása, lesk a originální design. Snové hodinky tu čekají na každou ženu… A pro milovnice kontrastů se nabízí kolekce Slim Runway. Je zde celá řada ocelových hodinek s výrazně kontrastujícím ciferníkem (např. růžový, modrý, černý), ale i přirozeně zabarvený ciferník s vesele barevným řemínkem. Fantazii se přece meze nekladou..


 

Vyberte si kabelku Michael Kors

 

Kabelka je svatyní každé ženy. Společnicí ukrývající všechny její poklady a tím ji i chránící před nástrahami nových dní. Z toho důvodu preferují ženy spíše velké kabelky, do kterých se toho co nejvíce vejde. Zároveň však nerezignují na svůj osobitý styl a vybírají si kabelku se stejným nadšením a zodpovědností jako muži nové auto. Přiznejme si, že ne všechny z nás se stoprocentně orientujeme v novinkách z oblasti módy, protože do ní nejsme tak zapálené (nebo nám na listování módními časopisy jednoduše nezbývá čas). Ale věřte mi, že jestliže něco je nebo není „v módě“ poznáme i bez toho, abychom se více snažily – stačí se rozhlédnout kolem sebe. Ještě donedávna se každá pátá slečna procházela po ulici s plastovou kabelkou s provazy místo uší, dnes si však můžeme všimnout jiné návrhářské laviny – kožených kabelek Michael Kors.

Poznáte je podle jednobarevného provedení (nejčastěji v černé, hnědé, béžové, zlatavé nebo pastelově růžové) s vystouplým logem Michael Kors, nebo s kovovým přívěskem MK houpajícím se na boku. A co je na nich tak neodolatelného? Právě jejich univerzálnost a zároveň přitažlivost způsobená řadou drobných detailů, které perfektně zapadají do celkového vzhledu každé kabelky. Z těchto a také z praktických důvodů je momentálně nejoblíbenější kolekce Jet Set Travel, konkrétně jedna z černých variant doplněná zlatými kovovými prvky. Tyto módní kožené kabelky odpovídají požadavkům dnešních pracujících žen dokonale. Jsou tak akorát velké a kromě 2 uzavíratelných kapes mají také 6 menších vnitřních kapes, čímž svým majitelkám poskytují dokonale uspořádané útočiště.

Cítíte-li se lépe s menší kabelkou oblejších tvarů, kterou si navléknete na předloktí nebo ji vezmete rovnou do ruky, prohlédněte si kolekci Selma. Najdete tu i vyloženě drobné kabelky ideální na odpolední posezení s kamarádkou nad šálkem dobré kávy ve své oblíbené kavárně.

 

Vyber si 

 

 

Vyberte si parfém Michael Kors

 

Vzhledem k dnešnímu zrychlenému životnímu tempu, kvůli kterému dny plynou jako hodiny a roky jako měsíce, můžeme říct, že americký módní návrhář Michael Kors rozjel svou vlastní společnost poměrně nedávno – v roce 2003. Za tu dobu si však rychle vybudoval silnou, světově proslulou a velmi žádanou obchodní značku vyskytující se téměř ve všech oblastech módního průmyslu. Kromě oblečení, bot, hodinek, kabelek a spousty dalších doplňků, se zaměřil také na produkci svých vlastních luxusních parfémů, mezi nimiž zatím jednoznačně dominují dámské vůně. Už podle jejich stylových flakonů poznáte na první pohled, že je navrhoval módní znalec, který ví, co ženám sluší.

Darujte své partnerce parfémovanou vodu Michael Kors White Luminous Gold, která si ji získá svou dokonalou vůní hrušek. Jestli se však bojíte, že by v ní věrně zachycené ovocné vůně vyvolávaly spíše než spokojenost pocit hladu, zkuste jeden z čistě květinových parfémů. Jako perská princezna se Vaše milovaná bude cítit např. s parfémem Michael Kors Glam Jasmine, jehož hlava a srdce jsou pouze květinové, ale v základu objevíte léčivé až údajně magické účinky santalového dřeva.

Milé dámy, nezapomínejte ani Vy na své drahé polovičky a podtrhněte jejich mužnost např. toaletní vodou Michael Kors for Men. Oproti dámským parfémům tu nehledejte žádné ovoce a něžné kvítky, ale pořádnou dávku drsných přísad jako je dřevo, pižmo, koření a dokonce i kadidlo. Pochlapte je s elegancí!

A především – nezapomeňte prožít svou vlastní dokonalou pohádku, která bude pokračovat i po Vánocích. Ťuk ťuk – už klepe na Vaše dveře.

 

 

VYBER SI