MAGAZÍN

Velký průvodce výběrem parfémů

Zuzana Hudecová | 19. 8. 2020

Smyslné parfémy obklopují lidské bytosti už tisíce let. I krásná Kleopatra využívala jejich kouzla, aby svedla jednoho z nejvlivnějších vládců tehdejší doby. I dnes milujeme krásné vůně, stejně jako naši předkové stovky generací před námi. V čem spočívá kouzlo těchto vonných esencí a jak důležitou roli hraje parfém v současnosti? Zajímá vás, jaké jsou rozdíly mezi různými druhy a typy vůní a chcete vědět, které z nich patří mezi nejlepší parfémy všech dob? V dnešním velkém průvodci světem parfémů se všechno dozvíte, a k tomu i spoustu dalších užitečných informací, které vám pomohou k výběru té nejlepší vůně přesně podle vašich představ.

Celý článek

Vybíráme parfém na svatbu, aneb TOP 10 vůní, kterými zaujmete

Zuzana Hudecová | 11. 6. 2020

Chystáte se na svatbu a přemýšlíte, jakou vůni zvolit? Přinášíme vám přehled nejlepších parfémů vhodných na svatbu. Přečtěte si náš článek a využijte jej jako inspiraci pro výběr vaší vůně. Očarujte ostatní svatební hosty dokonale zvoleným parfémem.

Celý článek

Nejlepší šaty na svatbu pro maminky: jaké vybrat?

Zuzana Hudecová | 8. 6. 2020

Jaké šaty vybrat pro maminku svatby? Jaké šaty jsou dnes in, budou pohodlné a zároveň dostatečně reprezentativní? O tom s povíme v tomto článku. Poradíme vám, jak vybrat štay pro maminku svatby.

Celý článek

DIY: Jak vyčistit šperky?

Zuzana Hudecová | 28. 5. 2020

Voda, prach, pot, parfémy - to vše zanechává na našich špercích stopy. Proto je nutné jim čas od času dopřát trochu péče. Jak doma vyčistit šperky a nechat je znovu zazářit? To vám prozradíme v následujících tipech:

Celý článek

Koronavirová doba: tipy jak přežít s dětmi doma

Zuzana Hudecová | 3. 5. 2020

Situace ve školství se vzhledem pokračující epidemii nevyvíjí nijak růžově a dokonce se zdá, že školní lavice, družiny i školky budou vězet prázdnotou až do konce letošního školního roku. Pro děti dlouhé prázdniny, pro rodiče výzva rovna zápasu o přežití.

Celý článek

Jak se seznámit s ženou?

Zuzana Hudecová | 14. 4. 2020

První dojem je ten nejdůležitější. To, jak zapůsobíte, může ovlivnit váš budoucí úspěch či neúspěch. Chcete-li být co nejúspěšnější, nesmíte nic zanedbat. Jak ale zvýšit své šance na úspěch na maximum?

Celý článek

10 tipů, jak si užít Velikonoce i v době karantény

Zuzana Hudecová | 9. 4. 2020

Jste smutní z toho, že letošní Velikonoce se ponesou v duchu koronavirové pandemie? Možná je právě teď ten správný čas odpočinout si od stresujících zpráv a po dlouhé době zaměřit pozornost na něco jiného. Přinášíme vám 10 tipů, jak si letos užít Velikonoce a zapomenout na chvíli na všechno nepříjemné, co s sebou dnešní doba přináší.

Celý článek

Parfémy Chanel si zamilujete

Zuzana Hudecová | 23. 3. 2020

Není se čemu divit, že je Gabrielle Bonheur Chanel považována za královnu módy. Zakladatelce této značky se povedlo okouzlit celý svět a to nejen svými róbami, ale i parfémy.  

Celý článek

Znáte kosmetiku Bioderma?

Zuzana Hudecová | 18. 3. 2020

Péče o pleť je v jednou z velmi důležitých každodenních činností v jakémkoliv ročním období. Působení povětrnosti (vítr, mráz, sluneční záření), stejně jako nezdravého městského prostředí, pleti škodí a vysušuje ji. Proto je potřeba ji pravidelně ošetřovat odpovídajícími přípravky, aby nedošlo k jejímu zanášení, jež kazí její vzhled a kvalitu a může se také rozvinout až do dermatitidy.

Celý článek

Právě nyní! Doprava zdarma na více než 4120 produktů. Více zde.

Právě nyní! Doprava zdarma na více než 4120 produktů. Více zde.

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up