MAGAZÍN

Parfémy Chanel si zamilujete

Zuzana Hudecová | 23. 3. 2020

Není se čemu divit, že je Gabrielle Bonheur Chanel považována za královnu módy. Zakladatelce této značky se povedlo okouzlit celý svět a to nejen svými róbami, ale i parfémy.  

Celý článek

Znáte kosmetiku Bioderma?

Zuzana Hudecová | 18. 3. 2020

Péče o pleť je v jednou z velmi důležitých každodenních činností v jakémkoliv ročním období. Působení povětrnosti (vítr, mráz, sluneční záření), stejně jako nezdravého městského prostředí, pleti škodí a vysušuje ji. Proto je potřeba ji pravidelně ošetřovat odpovídajícími přípravky, aby nedošlo k jejímu zanášení, jež kazí její vzhled a kvalitu a může se také rozvinout až do dermatitidy.

Celý článek

Last minute valentýnské dárky

Zuzana Hudecová | 11. 2. 2020

Svátek Valentýna se blíží. Spousta lidí má tak vhodnou příležitost projevit svou lásku nebo náklonnost tomu, o koho stojí. K tomu pochopitelně patří i dárek, jenž udělá radost. Jestliže jste nechali jeho výběr na poslední chvíli, máme tu pro vás několik tipů, jež se vám mohou hodit. Určitě si z nich vyberete.

Celý článek

Tipy na dárky pro správné táty

Zuzana Hudecová | 10. 6. 2019

Den otců se sice netěší takové pozornosti jako Den matek, za povšimnutí ale určitě stojí. Je to další skvělá příležitost, jak udělat radost někomu, koho si vážíte. Chcete vědět, čím se svému tatínkovi nejvíc zavděčíte? Dozvíte se to v tomto článku.

Celý článek

Fungujeme jako obvykle! Všechny objednávky vyřizujeme a doručujeme v termínech. Společně to zvládneme – více informací ZDE

Fungujeme jako obvykle!  – více ZDE

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up