MAGAZÍN

Nejlepší parfémy pro tuto zimu

Zlatka Filipová | 7. 1. 2020

Zima je tu a s ní i výběr těch nejpůsobivějších zimních vůní. Které parfémy se hodí pro chladné dny plné sněhu, těžkých šedivých mračen a mrazu, ale také plesových sálů a útulných kaváren či hospůdek?

Celý článek

Slavíme kulatiny! Brasty.cz má 10 let

Zlatka Filipová | 6. 11. 2019

Vážení, tak to je důvod k radosti. Letos v Brasty slavíme 10 let. A to také díky Vám! Přidáte se s námi k oslavě?

Celý článek

Slavíme Den stromů

Zlatka Filipová | 20. 10. 2019

Oslavte s námi Den stromů! Připomeňte si, jaký význam v našem životě tito velikáni hrají. Není náhoda, že jedním z nejoblíbenějších symbolů po celé trvání lidstva je také Strom života. Co třeba pořídit si krásný šperk s jeho motivem?

Celý článek

Pozor, zvoní! Připravte děti na návrat do školy

Zlatka Filipová | 29. 8. 2019

Prázdninám odzvonilo a opět začíná nový školní rok. Máte doma prvňáčka nebo už „ostřílené“ školáky? Přečtěte si, co všechno byste měli před začátkem školní docházky stihnout, aby návrat do lavic byl pro vaše ratolesti co nejpříjemnější.

Celý článek

Perfektní vůně tohoto léta

Zlatka Filipová | 17. 6. 2019

Které letní vůně vás naprosto uchvátí a jaké musí být parfémy, po kterých byste měli určitě sáhnout? To je jednoduché – především osvěžující! Připravili jsme pro vás seznam těch nejlepších parfémů, které si můžete na léto pořídit!

Celý článek

Trendy účesy 2018 nejen do práce

Zlatka Filipová | 3. 5. 2018

Nosíte pořád jenom rozpuštěné vlasy, na jedné straně za uchem, nebo obyčejný culík? To chce změnu! Přivstaňte si alespoň občas o pár minut dříve a věnujte pozornost i svým vlasům. S trochou inspirace můžete vypadat a hlavně se cítit každý den jako bohyně.

Celý článek

4 důvody, proč si zamilujete Matrix Biolage R.A.W.

Zlatka Filipová | 22. 3. 2018

Matrix patří právem mezi TOP značky zaměřující se na profesionální péči o vlasy. Pro kvalitu a skvělé výsledky jejich kosmetiky, ji používají miliony kadeřníků po celém světě, a pevné místo si našla i v našich koupelnách… Ujasněte si, v čem je jejich nová řada Biolage R.A.W. tak výjimečná a proč byste ji měla vyzkoušet.

Celý článek

NUDE není žádná nuda!

Zlatka Filipová | 1. 3. 2018

Setkáváte se často při nakupování po internetu nebo čtení článků o módě s fádně vypadajícím slovíčkem „nude“? Uměli byste ho vysvětlit? Jestli ne, přečtěte si těchto pár řádků a vyřešte tak tuto záhadu jednou provždy.

Celý článek
Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up