MAGAZÍN

Dámské hodinky s velkým ciferníkem okouzlí okolí

Veronika Hurtova | 27. 4. 2020

Hodinky, díky kterým budete všude včas a ještě dokonale vyšperkují váš outfit. Dámské hodinky s velkým ciferníkem jsou nejen stylové, nadčasové, ale taktéž ani neujdou pozornosti okolí. V čem tkví jejich jedinečnost a co vypovídají o své majitelce? To se dozvíte v našem článku.

Celý článek

9 pánských vůní, které svedou každou ženu

Veronika Hurtova | 30. 3. 2020

Používání parfémů v dnešní době stírání genderových rolí již není výhradně ženskou záležitostí. Pryč jsou doby, kdy byl prototypem opravdového muže těžce pracující atlet se specifickým odérem. Při snaze zapůsobit na opačné pohlaví tak v dnešní době musí muži nejen dbát o svůj zevnějšek, ale také zajistit, aby se pro kýženou partnerku nestali odpudivými právě nepříjemným zápachem, kterému se po celodenních činnostech nikdo z nás nevyhne.

Celý článek

5 tipů, jak připravit vlasy na jaro

Veronika Hurtova | 6. 2. 2020

Zima vlasům příliš nepřeje. Asi to znáte také, že nošení čepice vás sice zahřeje, ale na vlasy to dobrý vliv nemá. Ty elektrizují, zplihnou a vytvořit z nich hezký účes dá větší práci. Nenechte své vlasy trpět a připravte je na jaro, aby na slunci zazářily svojí krásou.

Celý článek

Čerstvý e-magazín Brastymag je tady. Začtěte se!

Veronika Hurtova | 29. 7. 2019

Ještě větší porci zajímavých článků, tipů a zábavy nyní najdete v našem novém e-magazínu Brastymag. Tuhle specialitku navíc okořenila slevová knížka nabitá hromadou kuponů na vaše oblíbené značky. Tak si nenechejte ujít první číslo - ke stažení  zdarma!

Celý článek

Jak vybrat dárky za úspěšné zvládnutí maturity

Veronika Hurtova | 10. 5. 2019

Právě probíhají zkoušky dospělosti a maturanti už se těší na odměny za svou dřinu. Jednou z nich je samozřejmě maturitní vysvědčení. Ale co ty další odměny? Inspiraci, co darovat, najdete v článku.

Celý článek

Tommy Hilfiger a jeho neotřelý styl

Veronika Hurtova | 1. 4. 2019

Nejedná se o tuctovou značku. Naopak! Abyste skutečně ocenili značku Tommy Hilfiger, musíte nejdříve znát jeho příběh. Ten vás osloví natolik, že se vzápětí na produkty značky Tommy Hilfiger budete dívat úplně jinak. Troufám si napsat, že toužebně.

Celý článek

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! více zde

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! Více ZDE

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up