MAGAZÍN

Máte vybráno téma: Casio G-Shock

Jak vybrat sportovní hodinky

Jak vybrat sportovní hodinky

Ačkoliv trendy jasně hovoří o tom, že na výsluní se vyhřívají smart hodinky, pořád existují důvody, proč se inteligentním hodinkám vyhnout a vybrat si klasiku. Pokud hledáte kousek, který něco vydrží, bude stále vypadat dobře a jen tak nevyjde z módy, sladíte ho i s košilí a sakem, je odolný a spolehlivý, budou pro vás sportovní hodinky skvělou volbou.

Jak začít se sportem?

Jak začít se sportem?

Sportování je přirozeným prostředkem pro zlepšování celkové tělesné konstituce lidského organismu a vedle zdravé životosprávy a mentální pohody patří k primárnímu způsobu zajištění dlouhého a spokojeného života. Každý z nás se za život nějakému sportu věnoval (ať už jen v rámci tělesné výchovy na základní nebo střední škole) a ví, jak je pohyb důležitý nejen v období dospívání, ale také pro udržování správné tělesné kondice, a také prevenci neduhů plynoucích z nadměrného příjmu potravy chudé na živiny a sedavého způsob života.

informace

AKCE, SLEVY A NOVINKY NA E-MAIL

Buďte při tom a mějte přehled o aktuálních slevách

info
Co koupit muži k narozeninám?

Co koupit muži k narozeninám?

Vybrat vhodný dárek k narozeninám pro muže může být velmi náročným úkolem, zvláště má-li specifický vkus. Zatímco narozeninové dárky pro něžné pohlaví lze řešit řadou tradičních způsobů od květin, přes čokoládu až po šperky nebo oděvy, u mužů se zdá být škála možností poněkud chudší a mnozí často tápou, čím by dotyčného potěšili a zároveň mu darovali něco, co se mu bude líbit nebo co opravdu využije.

Calvin_CZ
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up