Máte vybráno 59 položek
  • Portfolio:
  • Šperky 
  • Typ šperku:
  • Korálek  remove

Korálek

Když v roce 1982 dánští manželé Enevoldsenovi představili značku Pandora, spustili lavinu, kterou se už nepovedlo zastavit. Do té doby nevídané náušnice, náhrdelníky a hlavně náramky si okamžitě našly cestu k srdcím žen po celém světě. O to větší poprask způsobil roku 2000 příchod charakteristických korálků, přívěsků a klipů, které proměnily náramky Pandora v naprostý fenomén. Díky těmto speciálním komponentům, které se dají na šperky navlékat, si můžete náramky a nově i náhrdelníky Pandora utvářet podle sebe. Krásné korálky jsou k dostání v nejrůznějších tvarech, velikostech a zdobeních a proto mohou skvěle vyjádřít osobnost své nositelky. Díky nim můžete na svém zápěstí nosit připomínku všech zajímavých a zásadních událostí ve vašem životě, nebo si vždy připomenout milovaného člověka, který vám korálek daroval. Můžete si vytvářet velmi osobité šperky, které budou vždy jedinečné a jen tak je jinde nepotkáte. Na své si přijdou milovnice přírody, pohádek i všech tradičních či netradičních motivů. Poskládat si můžete i slova z písmenkových korálek. Korálky Pandora můžete i samozřejmě také darovat svým nejbližším - k tomu slouží korálky s motivy přátelství a rodiny.

Korálky Pandora můžete pořídit v klasicky stříbrné a zlaté barvě nebo ve variantě oblíbeného růžového zlata. Spousta z nich je zdobená různobarevnými kamínky a třpytivými zirkony. Korálky se dělí na různé kolekce, mezi kterými můžete vybírat. K nejoblíbenějším patří jednoznačně kolekce Pandora Moments, u které najdete nejširší zastoupení korálků. Kolekce Rose zase zahrnuje pouze korálky z růžového zlata. V neposlední řadě nesmíme opomenout korálky z edice Disney, které představují nejoblíbenější postavičky z oblíbených animovaných filmů. Zápěstí tak můžete ozdobit populárním myšákem Mickey Mousem nebo třeba hrdiny ze Lvího krále.

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up