Hodinky TW Steel

Společnost TW Steel vstoupila na trh až v roce 2005. Přesto mezi milovníky stylových náramkových hodinek ihned zabodovala. Tyto hodinky si vás okamžitě získají svým moderno-klasickým vzhledem a rodinnou pohodou, která z nich dýchá. Za jménem tohoto úspěšného podniku se totiž skrývá harmonický vztah a spolupráce syna (Jordyho Cobelense – generálního ředitele) a jeho otce (Tonyho Cobelense – hlavního designéra a kreativce), jejichž úspěch po 10 letech a 300 úspěšných návrzích neustále trvá.

Tony Cobelens čerpá inspiraci na různých místech – na procházce v parku i v burácejících vnitřnostech rychlých motorek. Jak sám říká, neustále se vyvíjí, ale neodpouští si žádné chyby. Všechny hodinky TW Steel tak mají ve své DNA sebevědomý postoj a odvahu, které tuto značku definují už od prvního dne. Odráží se v nich Tonyho zkušenosti, přímočaré myšlení a podnikavost. Přesto jim nechybí velká dávka pokory, což Tony dokazuje výrokem: „Čas není věčný, ani my ne“. Tento výrok nás uchvacuje zejména tím, že se dá vyložit několika možnými způsoby a každý z nich je neméně fascinující. Hodinky TW Steel jsou jednoduše Tonyho duchovním dílem.

Tyto prvotřídní ocelové hodinky švýcarské kvality můžete dnes koupit ve více než 100 zemích, 5 000 maloobchodních prodejnách a obrovském množství e-shopů. Liší se jen jejich cena, originální vzhled a precizní zpracování zůstává. Takže kdykoli se rozhodnete přibrat je na svou životní cestu, můžete se jimi pyšnit už během několika dní.

Sháníte-li např. nezničitelné zlaté hodinky pro svou zlatou ženu, prohlédněte si klasické, přesto originálně zpracované, dámské hodinky TW Steel TW308. O jejich dlouhověkost se postará ocelové pouzdro, ciferník chráněný minerálním sklíčkem a jedinečná vodotěsnost 100 M. Tak si s nimi může vaše vyvolená klidně i zaplavat.

Máte vybráno 1 položek
  • Portfolio:
  • Hodinky 
  • Značka:
  • TW Steel  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! více zde

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! Více ZDE

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up