Hodinky Tissot

Značka Tissot nese příjmení svých zakladatelů, otce a syna, kteří ji přivedli k životu už v roce 1853. O jejím úspěchu mluví jasně celá řada prvenství, kterými se může pyšnit: první velkovýroba kapesních hodinek, první kapesní hodinky se dvěma časovými pásmy (1853), první antimagnetické hodinky (1929–1930), první plastové hodinky (1971), první žulové hodinky (1985), první perlové hodinky (1987) a první dřevěné hodinky (1988). Od roku 1983 je také součástí veleúspěšné švýcarské korporace The Swatch Group – největšího výrobce a distributora hodinek na světě.

Fanoušci sportovních přenosů ji jistě musí znát. Společnost Tissot totiž už řadu let funguje jako oficiální časoměřič na mistrovstvích světa v cyklistice, motocyklistice, šermu, ledním hokeji a dalších. V minulosti zastávala tuto úlohu také na tenisovém Davis Cupu (1957) nebo ve švýcarském sjezdovém lyžování (1938). V neposlední řadě už několik let sponzoruje tým Lotus na světoznámých závodech Formule 1, což svědčí o její finanční stabilitě.

Charakteristickým slovem pro Tissot, potažmo pro její hodinky, je jistě inovace. Tu najdete ve všech kategoriích hodinek, které nabízí – klasické, módní, luxusní i sportovní. Můžete si být jistí, že koupíte-li jakýkoli model, budete na své ruce demonstrovat to nejlepší z hlediska kvality i poslední módy. To věděl i Elvis Presley nebo Nelson Mandela, kteří švýcarské náramkové hodinky Tissot s hrdostí nosili.

V její široké nabídce najdete luxusní pánské i dámské hodinky uspokojující požadavky každého z vás. Zajímavou ji činí i fakt, že kromě všeobecně používaných quartzových strojků nadále vyrábí i hodinky se strojky mechanickými, které bývají čím dál častěji vyhledávány pro svou dlouhou životnost, přesnost a bezpochyby i historickou hodnotu. Ať chcete do svých nových hodinek investovat 8 000 nebo 200 000 Kč, budete z nich nadšení.

více

Upřesnit parametry

Filtrovat podle

Řadit podle

Řadit od:
Řadit od:
Máte vybráno 12 položek
  • Portfolio:
  • Hodinky 
  • Značka:
  • Tissot X

Řadit od: