Hodinky The One

Už dlouho se potloukáte po internetových i kamenných obchodech, a přestože ve specifikacích zadáváte ty nejodvážnější parametry, tak nemůžete najít hodinky, které by vás něčím opravdu zaujaly? Cítíte, že musí existovat ještě něco víc? Tak to cítíte správně! Seznamte se se značkou THE ONE.

THE ONE patří k těm výrobcům, kteří se netlačí do všech možných odvětví módního průmyslu, ale své nápady koncentrují čistě jedním směrem – do výroby hodinek. A to ne ledajakých! Slyšeli jste už o binárních hodinkách? Ciferník nebo digitální displej byste na nich hledali marně, místo nich ukazují čas pomocí LED diod pracujících na principu IT kódu (i laikům známých „jedniček a nul“). Tak jak čas plyne, neustále se na nich rozsvěcují a zhasínají různá světýlka, která dohromady ukazují, kolik že je vlastně hodin. I když nejste zrovna počítačový mág nebo matematický génius, stačí trocha cviku a zorientujete se v nich „i kdyby vás o půlnoci vzbudili“. Uvidíte, že určování času pro vás bude nově stejně vzrušující, jako když jste se to v první třídě učili na papírových hodinách. A vsaďte se, že kamarádům z těchto hodinek spadne brada...

Binární hodinky poprvé představil veřejnosti zakladatel německé firmy THE ONE, Anton Kraft, před více než 10 lety. Přestože pro většinu lidí představují tyto hodinky první známky „invaze z vesmíru“, a tak se jim vyhýbají širokým obloukem, své příznivce si opravdu našly a jejich počet neustále roste. Není divu! Značka THE ONE je skoro tak přelomová jako let na měsíc, objevení penicilinu, silonky, chytré hodinky nebo kokosový olej. Věděli jste, že za posledních 3000 let přišli lidé jen na 4 způsoby určování času? Sluneční hodiny, přesýpací hodiny, analogové hodiny a hodiny s LCD displejem. K nim se před desetiletím přidal 5. způsob, právě ony binární hodinky, představující revoluci v hodinářském průmyslu.

Dnes již seženete dámské, pánské i unisex binární hodinky v různých tvarech, velikostech displeje, způsobech čtení času, barevných kombinacích i stylech. Ukažte, že hlavu nemáte jen na nošení čepice, ale že váš mozek v ní intenzivně pracuje… V naší nabídce naleznete např. toxicky zelené Unisex hodinky The One AN08G010 v ocelovo-plastovém provedení. Při pohledu na ně se nám jako první vybaví hláška z jednoho kultovního amerického filmu: „Pořád chceš vědět, co je to Matrix?“...

Máte vybráno 0 položek
  • Značka:
  • The One  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Black Friday až s 75% slevami je tady! Více ZDE

Black Friday až s 75% slevami je tady! – Více ZDE

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up