Hodinky Seiko

Co se vám vybaví, když se řekne Japonsko? Sushi, origami, gejša, ninja, karate, sumo, pokémoni… Něco z toho určitě. Ale co firma Seiko? Ta by mezi těmito asociacemi rozhodně neměla chybět! Nejde totiž o nějakou moderní „nafoukanou“ společnost snažící se zruinovat poctivé obchodníky uvnitř i vně Evropské unie. Její zakladatel, Kintaro Hattori, jí vdechl život už v roce 1881! Nejprve šlo jen o malou dílnu specializující se na opravu velkých hodin, později začala distribuovat i hodiny z dovozu (po kterých byla na východě velká poptávka) a nakonec se Kintaro rozhodl, že budou vyrábět své vlastní. Tak byla založena dceřiná společnost Seikosha, proslavená hlavně výrobou nástěnných kyvadlových hodin, které jsou mezi vyznavači retro stylu dodnes v oblibě. Přelomovým se stal rok 1895, kdy světlo světa spatřily první kapesní hodinky této značky, a pojem Seikosha se rozkřikl po celém světě.

Ale díky neuvěřitelné píli a cílevědomosti Japoncům vlastní neusnuli na vavřínech a vzápětí přišli s další inovací – „konec nákupu výrobních dílů ze Švýcarska, my chceme vlastní!“. První kompletně „vlastní“ náramkové hodinky pak oslavili v roce 1913 a v roce 1941 zazářili s úplně prvními hodinkami chronografickými… Druhá světová válka jejich rozmach bohužel pozastavila. Po ní se do popředí probojovalo opět obchodní označení Seiko a úspěchy pokračovaly: 1969 – první quartzové hodinky, 1986 – hodinky měnící kinetickou energii (pohybem ruky) na elektrickou.

Můžete si být jistí, že náramkové hodinky Seiko obsahují vždy ten nejkvalitnější mechanický nebo quartzový strojek. Do toho quartzového výrobce vkládá dokonce svou vlastní baterii, která se pyšní extrémně dlouhou životností (až 5 let!). Většina pánských i dámských modelů je celokovová, vodotěsná (až 200 M!) a s řadou praktických funkcí (minimálně s ukazatelem data, ale třeba i se solárním dobíjením. Přes extrémní důraz na kvalitu nezapomínají výrobci ani na to, že ženy i muži se chtějí hlavně líbit. Dámy hledající kromě kovové preciznosti i trochu toho lesku ať si prohlédnou elegantní dámské hodinky Seiko. Věříme, že tato špička hodinářského průmyslu uspokojí každého z vás!

Máte vybráno 44 položek
  • Portfolio:
  • Hodinky 
  • Značka:
  • Seiko  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up