Hodinky Sector

Tato značka, založená roku 1973, se neodmyslitelně pojí se světově nejprestižnějším seriálem motocyklových závodů – MOTO GP. Sector symbolizují samotní závodníci válcující okruh na rozdivočené dvoukolé kobyle, kteří často překračují nejenom své vlastní limity. Propagátorem hodinek Sector proto nemůže být v posledních letech nikdo povolanější než čtyřnásobný vítěz MOTO GP Jorge Lorenzo.

Sector, značka dodávající na trh převážně sportovní hodinky, se snaží podpořit každého adrenalinového nadšence s přemírou energie, který se neobejde bez stále nových výzev, na první pohled nezdolných. Nepřehlédnutelně pak už od svého založení sponzoruje sportovce světové úrovně, kteří mohou ještě rychleji šířit toto poselství. V jejích hodinkách naleznete vždy kombinaci tří základních atributů: nezničitelnost, italský styl a žádné limity.

Přestože srdce této značky patří motocyklovým závodům, její duše směřuje hluboko ke kořenům – do hor, do přírody. I tak ale akceptuje různorodý městský styl, který je v dnešní době takřka nevyhnutelný, a její hodinky neztrácí na eleganci. Např. klasické hodinky Sector R3253577001 z kolekce Mountain Centurion („horský důstojník“) vám neposlouží jen na toulkách hustými lesy, ale zazáříte díky nim i na firemním večírku. Tento model má řadu praktických vlastností: chráněnou korunku, luminiscenci, tachymetr nebo ukazatel data. Plusové body v rámci dlouhé životnosti udělujeme i za vodotěsnost 100M.

Máte vybráno 2 položek
  • Portfolio:
  • Hodinky 
  • Značka:
  • Sector  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Právě teď: zcela nové číslo e-magazínu se slevovou knížkou ZDARMA!

Zcela nové číslo e-magazínu se slevovou knížkou ZDARMA!

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up