Hodinky Puma

Hodinky Puma jsou určeny pro všechny, kteří hledají odolnost pro sportovní aktivity a zároveň rádi zazáří na večírku. Značka patří k fenoménům sportovního oblečení a obuvi ve světe, proto není divu, že v jejím sortimentu najdete i širokou škálu doplňků. Puma je pomyslnou nevlastní sestrou německé značky Adidas. Její vznik leží na prsou nezvratného sporu mezi zakladateli Adidasu, bratry Dasslerovými. Ti se po hádce již nikdy neudobřili a ve městě, kde v počátcích obě společnosti produkují svou obuv, je obyvatelstvo rozděleno na dva tábory obdivovatelů. Není divu, že oddaní fanoušci Pumy se i dnes do značky odívají doslova od hlavy až k patě.

Puma se angažuje v podpoře sportu, kdy své oblečení propůjčuje především fotbalistům světového jména. Tak se charakteristická značka dostává stále do pomyslného popředí módního průmyslu. Pro své hodinky si vybírá to nejlepší, což dokládají i kvalitní japonské strojky Myiota. Nespočet funkcí – měření tepu, stopky, mezičasy i voděodolnost jsou utvořeny na míru všem sportovcům. V jednom kombinují sportovní hodinky Puma určitou ladnost a perfektní souhru pestrých barev.

Dámské hodinky Puma vynikají nevšedním využitím křiklavé barvy, která je doplněna vkusným a jednoduchým designem. Pro řemínky i pouzdra je využíván vysoce odolný plast nebo ušlechtilé kovy, které se hodí i k formálnějšímu oděvu. Hodinky Puma PU103001008 jsou čistou linií této společnosti. Klasické zpracování doplňuje sytě červená barva, z funkcí oceníte především vysokou známku voděodolnosti.

Značkové hodinky Puma potěší muže, kteří se hledají správný kompromis mezi praktickým a zároveň designově jedinečným modelem. Pánské hodinky Puma podtrhují energickou osobnost se smyslem pro aktivní život. Právě proto přístroje počítají s tím, že nositel bude s hodinkami v jednu chvíli sedět v kanceláři, za chvíli plavat v bazénu nebo se sprchovat po fitness, večer si pak dá nerušenou skleničku s přáteli.

více

Upřesnit parametry

Filtrovat podle

Máte vybráno 0 položek
  • Portfolio:
  • Hodinky 
  • Značka:
  • Puma X