Hodinky Pulsar

Značka Pulsar je vnučkou, možná až pravnučkou, legendární japonské firmy Seiko. Ale v tomto případě neplatí, že mladá krev nahradila tu starou. Obě firmy dosud paralelně fungují a prosperují. Přestože to byla právě Pulsar, která zkonstruovala první digitální hodinky na světě, později se inspirovala svou babičkou natolik, že dnes v její nabídce najdete převážně hodinky analogové. A co obě značky ještě spojuje? Bezpochyby vysoká kvalita provedení a použitých materiálů. Luxusní hodinky Pulsar nabízí širokou škálu masivních pánských chronografických hodinek, doplněných o několik menších číselníků, ale i standardnější velikosti a designy. Dámské hodinky Pulsar jsou nejčastěji vymýšleny v souladu s jemnou ženskou podstatou, a proto působí spíše než jako hodinky, jako rodinný klenot. V nabídce naleznete nejrůznější velikosti, tvary i barevné ladění. Tak je můžete snadno sladit s prstýnky a náušnicemi a vyšperkovat svou jistě už tak oslnivou večerní róbu.

Značkové hodinky Pulsar představují souhru ušlechtilých kovů s mladistvou elegancí, čímž bezchybně doplní formální, večerní i volnočasový oděv. Jednotlivé modely jsou důmyslně navrženy tak, aby uspokojily dychtivost i toho nejnáročnějšího klienta. Navíc za velmi příznivé ceny. Překvapí vás, kolik parády se dá udělat i s menším rozpočtem. Dámské hodinky Pulsar tak dosahují úžasného vzhledu např. díky kombinaci ušlechtilých kovů, a to ať už ve zpracování nebo barvě. Zlatavý model Pulsar PP6074X1 to jasně dokazuje. Jeho ciferník, jemně osázený třpytivými kamínky, s několika malými chronografickými terčíky zajistí, že vám je bude závidět nejedna módní sokyně. Před utopením je navíc ochrání vysoký stupeň vodotěsnosti (100M), takže lehké letní bouřky i podzimní plískanice nemají šanci. A když se s někým zapovídáte, a z odpolední kávy se stane noční seance, jejich praktické podsvícení vám návrat do reality bezpochyby usnadní.

Pánské hodinky Pulsar PXN213X1 budou zaručeně slušet každému vyrovnanému muži s ukojenou touhou po experimentech. Jejich hranaté celokovové provedení s nevšedním ciferníkem, doplněným o vintage římské číslice a ukazatel data, jeho důstojnost ještě více pozvednou. O drsnější první dojem se pak postará stříbrno-černý sportovní model Pulsar PT3445X1 mající jak sportovní, tak i tradičně vážnou tvář. Na tak akorát velkém kulatém ciferníku, doplněném několika dalšími chronografickými číselníky, se dozvíte všechno, co potřebujete. Tyto multifunkční stavebnice jsou poznávacím znakem světoznámé značky Pulsar. Zaručeně uspokojí všechny technicky i vizuálně zaměřené jedince.

Máte vybráno 1 položek
  • Portfolio:
  • Hodinky 
  • Značka:
  • Pulsar  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Pouze nyní! 10 % sleva na vlasovou kosmetiku - více zde

10 % sleva na vlasovou kosmetiku Více ZDE

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up