Hodinky Police

V osmdesátých letech zažily sluneční brýle módní boom. Nosily se jako součást osobnosti, podtrhovaly postoj sebevědomých jedinců, kteří touží po nezávislosti. A právě v tuto chvíli vzniká i slavná značka Police. Ta si pro svou propagaci vybírá sexy ikony z řad hvězd, kterými jsou Bruce Willis, George Clooney, Antonio Banderas nebo David Beckham. Podtrhuje tím svou nekonvenčnost, dynamiku a chuť být světová.

Hodinky Police, jejichž originalita jde ruku v ruce s kvalitním provedením řemínku, pouzdra i strojku, patří na zápěstí všech žen a mužů moderní doby. Z ušlechtilých kovů si značka vybrala pro mnohá zpracování ocel, která díky své vysoké kvalitě dobou nestárne a nereaguje ani na kůži, čímž je většina modelů vhodná pro lidi s citlivou pokožkou. Buďte neodolatelně svůdní se svým novým kouskem, který na vašem zápěstí nezevšední ani po několik dlouhých let.

Nová kolekce se objeví zhruba 1x do roka a každá přináší něco nového. Pánské hodinky Police, to je robustní styl provedení pro podtržení silného, mužského zápěstí. Tyto módní hodinky se hodí pro sebevědomé gentlemany, kteří touží po pozornosti a zároveň poukazují na svůj vlastní vyhraněný vkus. Nespoutanost je na modelech vyjádřena originální barvou nebo netradičním designem. Ani klasicky provedeným kouskům nechybí řada funkcí, které poukazují na jejich praktičnost.

Dámské hodinky Police jsou vhodné pro milovnice robustnějšího designu. Toto poselství značka vtiskla svým modelům, které mají být na ženském zápěstí dobře vidět. Jemné osázení drahými kameny či romanticky provedené kožené pásky podtrhují fakt, že luxusní hodinky Police univerzálně vynosíte do společnosti i k neformálním příležitostem. Neopomeňte také unisex řadu, kdy si značkové hodinky Police můžete dopřát v nevšedním, celokovovém řešení nebo je jednoduše partnerovi ukrást z nočního stolku.

Máte vybráno 77 položek
  • Portfolio:
  • Hodinky 
  • Značka:
  • Police  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! více zde

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! Více ZDE

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up