Hodinky Morellato

Značka Morellato vznikla roku 1930 v Itálii – vyhlášeném módním středisku, kde se koncentrují ti nejlepší světoví návrháři. Tato především klenotnická ikona, se proslavila výběrem těch nejlepších materiálů a kvalitním zpracováním. Tyto principy aplikovala nejenom při výrobě šperků, ale také hodinek a stylových doplňků.

Na exkluzivní hodinky Morellato si potrpí všechny ambiciózní ženy s touhou po nevšednosti. Neotřelý design těchto hodinek reprezentuje zpravidla nerezový ciferník doplněný jedním z nekonečného zástupu kožených nebo ocelových řemínků. Na jednotlivých kolekcích pečlivě pracuje celá řada módních návrhářů, kteří do každého modelu vkládají atraktivnost a „drive“ příslušící všem moderním ženám. Jejich návrhy bývají na jedné straně klasického vzezření, na té druhé však objevíte vysoký podíl mimořádných hodinek se štědrou dávkou luxusu.

Dámské hodinky Morellato dokonale demonstrují klasický italský vkus a tuto harmonii ušlechtilých materiálů a stylovosti chtějí prezentovat i ženám z ostatních koutů světa.  Můžete si být jisté, že jednotlivé kolekce jdou po stezce těch nejnovějších módních trendů, přímo k vám!

Módní hodinky nabízí jak modely vhodné pro neformální události a běžné nošení, tak podmanivé kousky jako dělané do společnosti. Umění dokonalosti se u tohoto předního výrobce doplňků z nerezové oceli dědí z generace na generaci. Nadchne aktivní ženy hledající kompromis mezi náramkem a hodinkami, pro něž kvalita stále ještě lehce převyšuje všechny trendy.

 

Máte vybráno 0 položek
  • Značka:
  • Morellato  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up