Hodinky Mercedes Benz

Mercedes, automobil známý svým luxusním designem, precizností a německou spolehlivostí. Vyspělost a technická dokonalost, to je přesné určení toho, co na trhu znamenají také hodinky Mercedes Benz.

Pánové, kteří milují rychlou jízdu budou na zápěstí hrdě nosit hodinky, které ponesou logo světoznámé automobilky. Stejně tak, jako když vlastníte tento vůz, podtrhnou i pánské hodinky Mercedes Benz vaši osobnost, prahnoucí po luxusu, dokonalém designu a zároveň vysoké technické vyspělosti. Společnost do svých přístrojů vkládá ty nejkvalitnější quartzové strojky, které oplývají minimální odchylkou. Designově se značka odlišuje, spojuje předně sportovní look s jistou elegancí. Hodinky B67995756 jsou vybaveny funkcemi pro každodenní komfortní nošení. Vysoká známka voděodolnosti chrání hodinky před průnikem vody ve špatném počasí i při mytí rukou. Barevně zajímavý řemínek z jakostní kůže dodává modelu nepřehlédnutelný ráz. Ciferník chrání odolné minerální sklíčko, praktickým mužům zaimponují také stopky, ukazatel data a osvětlení v základní výbavě. To vše podtrhuje jedinečně navržený digitální ciferník, který hodinkám dodává hi-tech efekt. Klasicky zpracovaný přístroj B66041431 doplní gentlemany, kteří hledají doplněk pro formální události i volný čas. Analogový ciferník je minimalisticky a moderně zpracován, celý model podtrhují materiály ty největší kvality. I když se jedná o módní hodinky Mercedes Benz k obleku, funkce jako voděodolnost, datum nebo podsvícení nepostrádají.

Ne všechny ženy rozpoznají automobily pouze podle jejich barev, široká škála fanynek přepychových a rychlých vozů ocení dámské hodinky Mercedes Benz. Vybrat si můžete ze široké nabídky unisex modelů, jakým je příkladně B66954935 v kombinaci těch nejlepších materiálů a funkcí. Pro náročnější dámy má značka v portfoliu i luxusní kousky osázené drahými kameny.

Máte vybráno 0 položek
  • Portfolio:
  • Hodinky 
  • Značka:
  • Mercedes Benz  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! více zde

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! Více ZDE

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up